לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 18:07
  yaniv 17 yaniv 17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי x-guy-x שמתחילה ב "שמירת כוחות בגיבושים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי x-guy-x
רציתי לדעת איך אתם ממליצים לחלק את הכוח בגיבוש צנחנים ובכלל.. לדוגמא בהתחלה עם השקים לתת את כל מה שיש לי ולהביא את הספרינטים הכי מהירים שאני יכול ולקחת סיכון בזה שייגמר לי הכוח אחרי זה או לא לתת על ההתחלה את הכל ולשמור כוחות?

מניסיון שלכם או ממה שאתם ממליצים..

כמה שזה נשמע לך מופרך, אתה צריך כל הזמן לתת מעצמך את המקסימום.
לדעתי, אין כזה דבר "לקחת סיכון בזה שייגמר לי הכוח", כי זה לא נכון להגיד את זה, בסופו של דבר לכולם "נגמר הכוח",הקטע הוא לראות כיצד אתה מתנהג כאשר נגמר לך הכח, האם אתה מוותר ומתחיל ללכת כדי "לאגור כח" או שאתה ממשיך לתת מעצמך הכל (ותאמין לי שרואים את זה עליך כשאתה נותן הכל, גם המגבשים וגם המגובשים, דבר זה גורם להם (לשניהם) להתסכל עליך בעין אחרת ו"להחזיק" ממך כביכול כבן אדם חזק שלא מוותר לעצמו).

ה"כח" שאתה מדבר עליו הוא לא כח פיזי, אלא כח הרצון שלך להמשיך ולתת מעצמך הכל כשקשה וכשאתה חושב שאין לך כח ושאתה לא יוכל להמשיך יותר

בקיצור, תבוא לגיבוש עם ראש טוב, תן הכל!!!! מעצמך, בכל משימה ומשימה מבלי לחשוב על מה שיהיה לאחריה, ואל תשכח שברגע שקשה לך, אתה צריך להתעורר ולהבין שזה הזמן להפציץ כי תזכור תמיד שלא רק לך קשה אלא לכולם!
ואתה תשים לב שהגיבוש ייגמר מהר משאתה חושב.
תחשוב שאם היית "אוגר כח" ופתאום הגיבוש היה נגמר, היית מרגיש תחושה של פיספוס שיכולת להיות יותר טוב, ולא היית

וואו זאת הייתה אחת החפירות, כי זה לא דבר שאפשר להסביר ככה במקלדת, זה דבר שצריך לדבר איתו פנים אל פנים בכדי להרעיל לקראת הגיבוש...
בכל אופן, אני מקווה שהבנת את מה שניסיתי להסביר
בהצלחה...יניב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר