לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2006, 22:03
  Maverick Maverick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ם_O שמתחילה ב "יחידות מובחרות במודיעין"

היי אני בערך במצב שלך רק מבוגר ממך בשנתיים.
כמו שנאמר פה יש את הפרויקטים המפורסמים שחקים תלפיות כו' הכל לפי תחומי העניין שלך...
בין הפרויקטים הנ"ל הנחשב ביותר הוא תלפיות ואתה יכול למצוא חומר רב על הפרויקט באתר שהובא כאן.
חוץ מהם יפנו אלייך ממקומות רבים בצבא ובמשרד הבטחון שמחפשים במיוחד אנשים בעלי תואר ראשון או חלק מרכזי ממנו. אינני יכול לספר על כל התוכניות הנ"ל אך יש לא מעט.
חלק חשוב בתהליך הוא הקשר של האוניברסיטה שלך עם הצבא, חלק גדול מהמיונים שלי קיבלתי דרך האונ'.

ההמלצה שלי אלייך היא קודם כל להשקיע במבחנים בצו ראשון ואחר כך בכל המיונים שתקבל אך אין לך מה לדאוג כרגע יש לך עוד זמן רב והצבא כבר יגיע אלייך במקומות שהוא מעוניין
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 23:11
צלמית המשתמש של ZigZag
  ZigZag ZigZag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ם_O שמתחילה ב "יחידות מובחרות במודיעין"

בחיל המודיעין ישנן מספר יחידות מובחרות, גם לגבי מתמטיקה יש מס' אופציות, לא אוכל לפרט עקב סודיות אותן יחידות, אולם חוץ מהמובן מאליו (עוצבת הסיגינט 8200, בין אם פענוח צפנים או תחומים אחרים), ישנם מקומות אחרים מעניינים לא פחות, אם נתונייך אכן מצויינים כפי שרשמת, אני מאמין שתשבץ באופן מתאים בחיל. לצערי עקב העובדה שאיני מכיר אותך IRL, לא אוכל לפרטו\לעזור מעבר לכך. עצה - האינטרנט הוא לא מקום לשאול על יחידות באמ"ן.

אגב, מחוץ לחיל המודיעין ישנו \מצו"ב של אגף התקשו"ב אשר כשמו כן הוא - מרכז צופן ובקרה. ככל ששמעתי, גם זה מקום מאוד טוב למתמטיקאים.

בכל אופן, כל האנשים שאני מכיר שעשו תואר לפני גיוס הגיעו למקומות טובים בצה"ל, יחידות העילית של מודיעין יודעות לאתר בדר"כ אנשים כמוך, כך שאני חוזר ואומר שאני לא מאמין שתיפול בין הכיסאות, הסר דאגה מליבך.

איחלתי למלש"ב המשך אזרחות נעימה.

לילה טוב
ישן 18-08-2006, 07:31
צלמית המשתמש של ם_O
  משתמש זכר ם_O ם_O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בסדר,
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי OzAr שמתחילה ב "אוקייי חברי'ה או שאני ממש ממש..."

נרגעתי קצת, לא שהייתי לחוץ יותר מדי אבל זה היה לי על הראש.
אתמול גם בררתי קצת, ו"להלי", המזכירה הנחמדה של המחלקה למתמטיקה, באמת אמורה להעביר את ההפניות הללו בבוא הזמן, עכשיו רק צריך לחכות בקסיסת ציפורניים

ובקשר לתגובה האחרונה, סיימתי תיכון בגיל 16 והתחלתי את התואר בגיל 15 בגלל שקודם כל הוקפצתי מכיתה ז' לט', בתיכון הייתי בכיתת מחוננים שבמילא ניגשים לרוב הבגרויות שנה אחת קודם, ואת ה2 בגרויות שהייתי אמור לעשות בי"ב כבר עשיתי בי"א, לגבי מתמטיקה - הייתי בתכנית לקידום נוער מוכשר במתמטיקה, ניגשים לבגרות 5 יח"ל בכיתה י' (במקרה שלי, בגיל של כיתה ט'), ואז אם ציוני הבגרות גבוהים מספיק, מתחילים סמסטר קיץ באונ' בר אילן, אם ציוני הקורסים גבוהים מספיק, מקבלים אותך למסלול תואר ראשון במתמטיקה מורחב או מתמטיקה שימושית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר