לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 18:33
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
צילום חשיפה: אימייל שהופץ ביחידה סודית מאשים עיתון בסיכול ממוקד של חיילים

אימייל שהופץ ביום 12 לחודש ביחידה סודית בקהיליית המודיעין
מאשים עיתון ישראלי בסיכול ממוקד של חיילי צה"ל
בעקבות הפרשה הוציאה הצנזור התרעה לגופיתקשורת למיניהם
כל הפרטים בפרשה והאימייל בקישור כאן בחו"ל כולל ההתרעה.

http://www.4law.co.il/L532.html

לסיום עיתון ישראלי בשירות החיזבללה ללילה אחד
גם בקישור
גם בקישור הזה
לגלול למרכז העמוד

http://www.4law.co.il/leb1.html

Hizbollah Psysop in Israeli Mass Media

HISBOLLA PSYCHOLOGISCHE KRIEGSFÜHRUNG IN DER ISRAELISCHEN ZEITUNG Internet edition front page headlines of Israeli Maariv newspaper says (under left picture) Hizbollah:"IDf Troops Surrounded" in August 2 , 2006 ' 3 hours after IDF troops are back from the Baalbeck Raid & 2 hours after IDF press release on the Raid.Under the right picture tittle says:3 IDF troops killed in Lebanon activity - 2/8/06 0630 local time

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.4law.co.il/leb7.jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2006, 21:37
  nicroma nicroma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.03
אמירת הלוחמים מפתיעה כאן מישהו ?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "חשיפה: אימייל שהופץ ביחידה סודית מאשים עיתון בסיכול ממוקד של חיילים"

לא אמירת הלוחמים, זעקתם !!!
כל מה שקרה במהלך המלחמה לא עמד בשום קריטרין של זהירות ותבונה בסיסית וודאי לא בטחון שדה.
נדהמתי לקרוא ולראו דיווחים של כתבים מהשטח ועוד יות נדהמתי למצוא חומר מסווג !!! על אמל"ח, חימוש מיוחד למטוסים ועוד דברים שאני פשוט נבוך מהם, והכל פה, באתר הזה.
האוייב לא צריך להקים מחלקה של תוד"א, מספיק שיקרא כאן ואני התרעתי וכתבתי מספר פעמים על כתיבה לא זהירה וחשיפת יתר של מידע ותמיד קיבלתי את אותן תשובות לא חכמות "זה כבר פורסם כבר" והשקר הזה "פורסם כבר" מעלה את עצמו בריבוע בכל פעם שחושפים עוד מידע.
לאנשים נדמה שאנחנו בשוויץ...אין איומים, הכל רגוע.
כותבים כאן דברים (כנסו לפורום צבא ובטחון ) שהם בגדר סוד.
הלוואי והאנשים היו מרסנים את עצמם, ואם לא הם הייתי מצפה מגורם אחר שיעשה זאת.
בכל שני וחמישי נכנס משתמש חדש, לא מוכר (לא שהוותיקים כולם מוכרים, אני למשל, לא מוכר לאף אחד ) ומתחיל לערוך סקרים על יכולות הטילים של ישראל מול סוריה, ומה יקרה אם ואיזה חימוש ולאיזה טווחים וכמה זמן להזיז סוללה...ואל תתבלבלו, אנשים אוהבים להביא קבלות, אז תמצאו גם אמירות כמו " חבר שלי , שהוא קמ"ן ואחראי על בגיזרה הסורית אמר לי שהטילים ..."
למה זה טוב?!
אתם יודעים מי אני ? אני ערבי תושב ישראל, קורא וכותב עברית מצויין, לומדים אצלנו ואני הייתי טוב, אני עובר על הסקירות כאן, מכין תקצירים , גוזר תמונות ושולח אותם ל....
איך אתם מסתדרים עם 2 השורות האחרונות, אל תתלהמו, תחשבו !!! זה באמת מה שהייתם רוצים ?! לבסס מודיעין עבור האוייב ?! זו כבר פשיטת רגל....
ישן 15-08-2006, 22:17
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
איזה לוחמים , איזו זעקה, איזו יחידה סודית ואיזו קהיליית מודיעין ?!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי nicroma שמתחילה ב "אמירת הלוחמים מפתיעה כאן מישהו ?!"

NICROMA , מבלי להתווכח עם תוכן הדברים שלך שמאחורי רובם יש הגיון רב הרי שאין בין הSPAM הרוטרי הזה לבין הכותרת הצהבהבה שנתן פותח האשכול דבר וחצי דבר.
המייל הזה התגלגל בין מאות אלפי מחשבים במדינה ואין לי ספק שהבעלים הנכבד של אתר 4LAW קיבל אותו כמוני , מאד ייתכן שהוא התגלגל לאיזשהו מחשב פתוח לאינטרנט של יחידה כזו או אחרת אבל רחוקה הדרך בין זה לבין להתייחס אליו כאל "אימייל שהופץ ביום 12 לחודש ביחידה סודית בקהיליית המודיעין " רק בכדי שישמש עוגן להדבקת הפקסים מהצנזור שהתקבלו אצל רוטר תחת הכותרת הבומבסטית "IDF Censorship in the Internet ,ולדחוף לשם כל מיני ענתיקות עבשות מימי מלחמת המפרץ (גם הן תחת כותרות צעקניות סטייל ענין מרכזי).

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 15-08-2006 בשעה 22:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר