לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2006, 13:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני ממש מרחם עליו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "שר הבטחון בישיבת סיעת העבודה לעיתונאים:"

אני ממש לא מסכים עם דרכו הפוליטית והחברתית, אבל אי אפשר להתכחש שהאיש הפגין קצת יותר עקביות למען המגזרים אותם התיימר (ואני אומר את זה כעובדה יבשה בלי ציניות) לייצג. אולמרט מתוך כוונה לייבש אותו ולחשק אותו פוליטית, מינה אותו לתפקיד שבו ציפה שהוא ייכשל או סתם יתנוון וישרוף את הקדנציה שלו. את התוצאה כולנו אוכלים!

אמיר פרץ הוא בעיני מהדמויות שיצאו מוכות מהסיפור הזה ובמידה די גדולה של אי צדק (בבקשה לא להתנפל עלי). הוא הצתייר כמדינאי רדוד מאוד ובעצם נסחף בשיטפון שלא הוא יצר או תיכנן. אמיר פרץ, בדיוק כמו כמה וטרנים קומוניסטים ב 1941, מצא עצמו שלא בטובתו נעול בתפקיד שהיה גדול עליו (גם אם הוא ראה אותו כאתגר) ואלה שאחראים לכישלון האמיתי, ישתמשו בשמו ע"מ להקל בחומרת המחדל שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר