לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2006, 22:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פולחן המכונות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "מסוק יסעור התרסק בלבנון ! YNET"

מוזר בעיני שאנשים נכנסים לאווירת נכאים כאשר כלים ממינים מאוד מסויימים נפגעים. דווקא בשעה שבה חיילי צה"ל מהסדיר והמילואים מוכיחים יום יום כי הם לא נופלים בגבורתם ומקצועיותם מאלה של 67 ו73, דווקא הפגיעה במכונות שיש שרואים בהן את מרכבות האלים, היא שפוגעת המוראל. תסלחו לי אבל אני מאוד גאה באומץ של אנשינו - עד עכשיו נראה שהאוייב מצתיין בתפעול של כלי נשק ייעודיים עליהם הוא התאמן שנים רבות ואותם קיבל בחינם - בסופו של דבר ממש לא האוייב האימתני ש"הרגילו" אותנו לדמיין.

אני מוריד את הכובע בפני הגבורה העילאית שמפגינים כל אלה שחוצים את הגדר ויודעים שהם נכנסים למקום שרווי בכל כלי ההרג המתקדמים ביותר בעולם וכאלה שבמשך 6 שנים אוכנו בדיוק על כל ציר וציר וכל כלי וכלי. אני מוריד את הכובע לנוכח האומץ והנחישות של חיילי צה"ל שבניגוד לאוייב, כל אחד מהם הוא באמת עולם ומלואו ומותיר חלל עצום בעורף ("מוות של מרטיר" הוא תמיד ברירת מחדל של תרבויות נחשלות ונחותות. בקרב תרבויות מתקדמות החיים תמיד חשובים מכדי לתרום אותם לבורא לפני המועד) אבל זה לא מפריע לו להקריב עצמו.

לגבי המכונות? פח, פלדה, אלומיניום, ברגים, חוטים ודלק.... לא חדש לנו שאלה נפגעים בקלות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר