לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 21:47
  ogrishh ogrishh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.06
בן דוד שלי היה בנ"מ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "נ"מ"

בן דוד שלי היה בנ"מ והוא אמר שהם דווקא כן עושים פעילויות אבל לא בטוח השטחים אלה בכפרים שממש קרובים לשטחים והם פועלים גם בייחד אם צנחנים וגולני רק שהם נפרדים בגבולות אם השטחים והחירקניקים נכנסים לבפנים והוא גם סיפר שיש לו מיללואים ממש מהנים וזה אחלה יחידה אני ינסה לעלות לך כמה תמונות שלו בזמן המילואים כשהוא נכנס למסוק אם הצנחנים לפעולה הנ"מ כן פועלים עוד פעם אני אומר רק לא בטוח השטחים אלה בכפרים שליד השטחים ולפעמים עושים שמירות אם חיילי גבעתי במאחזים בעזה וכל זה זה לא חיל מסוכן ממש אבל זה קרבי והוא אמר שזה אחלה מקום הם משתמשים בטירונות ובאימונים בידיוק באותם נשקים שמשתמשים צנחנים וגולני ועושים כימעת אותם אימונים רק שעוד פעם אני חוזר ואומר חח הנ"מ נפרדים מהחירנים בגבולות השטחים ושם המבצעים תפעולות שלהם בגבולות והחיר נכנסים לבפנים פשוט מכווה שעזרתי לך ואני ינסה לעלות תמונות שלו מהנ"מ ממש תמונות מגניבות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 22:24
  VoLT4k VoLT4k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
אתה בטח מתכוון לפלס"ר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ogrishh שמתחילה ב "בן דוד שלי היה בנ"מ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ogrishh
בן דוד שלי היה בנ"מ והוא אמר שהם דווקא כן עושים פעילויות אבל לא בטוח השטחים אלה בכפרים שממש קרובים לשטחים והם פועלים גם בייחד אם צנחנים וגולני רק שהם נפרדים בגבולות אם השטחים והחירקניקים נכנסים לבפנים והוא גם סיפר שיש לו מיללואים ממש מהנים וזה אחלה יחידה אני ינסה לעלות לך כמה תמונות שלו בזמן המילואים כשהוא נכנס למסוק אם הצנחנים לפעולה הנ"מ כן פועלים עוד פעם אני אומר רק לא בטוח השטחים אלה בכפרים שליד השטחים ולפעמים עושים שמירות אם חיילי גבעתי במאחזים בעזה וכל זה זה לא חיל מסוכן ממש אבל זה קרבי והוא אמר שזה אחלה מקום הם משתמשים בטירונות ובאימונים בידיוק באותם נשקים שמשתמשים צנחנים וגולני ועושים כימעת אותם אימונים רק שעוד פעם אני חוזר ואומר חח הנ"מ נפרדים מהחירנים בגבולות השטחים ושם המבצעים תפעולות שלהם בגבולות והחיר נכנסים לבפנים פשוט מכווה שעזרתי לך ואני ינסה לעלות תמונות שלו מהנ"מ ממש תמונות מגניבות

אז כן הפלסר (יחידות ברקן א' ב' ג') תופסים קוים עם חטיבה 101 של צנחנים..
והם חירניקים לכל דבר הסטינגר זה רק "אלמנט" נוסף והקשר היחיד שלהם לחיל האוויר ולמערך הנ"מ כולו.. (זה כמו כל יחידות העורב בדוגרי כמה כבר הם משתמשים בנ"טים שלהם).. חבל רק שמבטלים אותם..את הסטינגר..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר