לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 21:05
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
גיבוש לוחמות אוגוסט 6-7/8/06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MD0305 שמתחילה ב "גיבוש לוחמות אוגוסט 6-7/8/06"

גיבוש לוחמות אוגוסט 6-7/8/06
גיבוש לוחמות, אחד הדברים הכי טובים שהיו לי כמו שאמרתי כאן בעבר, החלטתי לעלות מאמר קטנטן משלי על הגיבוש שלנו, במטרה לעזור לבנות שיבואו אחרינו. (כי אני בלעדי האתר הזה לא הייתי יודעת כלום.... זה עוזר אבל למי שיש זמן , להתאמן יותר..).
אז ככה היום הראשון התחיל בפגישה בצומת קסטינה.. שמשם הייתה הסעה מסודרת לבסיס בניצנים, התחלתי להכיר את הבנות ובאמת שכולןן היו חמודות! עלינו להסעה והגענו.
אוקייי אז הנה אנחנו בניצנים... יומיים והכל נגמר!... מה כבר יכול להיות גרוע כל כך..
אז שייכו אותי לצוות מספר אחד.. הצוות הכי שפיץ שיש!
תוך כמה דק, המפקדת הגיעה , מבקשת מכולן לעמוד בח' ... אחר כך הלכנו לחתום על ציוד,
ועברנו דרך החובש\ת והרופא\ה שחתמו לנו על העובדה כי אנחנו כשירות לעבור ולהשתתף בגיבוש!
עלינו על מדים, עברנו איזשהי שיחת כללים והתחילו התיזוזים... תוך 3 דק', תוך 12 דק', ולרוץ מפה לשם... ככה בלי הפסקה.. איפשהו הרגשתי איך אנחנו נכנסות למערכת צבאית, (למרות שהייתי כבר בגיבוש, כל גיבוש שונה..).
אז רצנו וזזנו ממקום למקום אבל באמת שזה כלום... לא רציני בכלל... רק ממה שכן... חם וחם מאודדדדד.. ועם המדיםם עוד יותר... משם הלכנו למשימת קליעה, לימדו אותנו להחזיק נשק, לטעון... בקיצור לתפעל את הm-16 ארוךך המגניב הזההההה...
אחרי שסיימנו.. משם זזנו לכיוון האוהלים שם הסביר לנו החובש כמה חשוב שנשתה כל היום, ושנשים לב לחברות שלנו.. שאף אחת לא תקבל מכת שמש או שתתיבש ...
ואזזזז יאללה בנותת מוכנות בראור... רצות 2000 וכפיפות בטן+ שכיבות שמיכה... אני לא הגעתי לגיבוש עם כושר בכלל... והדרישות היו כפיפות בטן- 84 שכיבות שמיכה -48 והריצה.. לא יודעת..
טוב כל הבנות עשו ומשם הריצו אותנו לקו ה-2000 ,התחלנו לרוץ.. תוך כדיי עידוד הבנות להמשיך הלאה ו"לא נורא עוד מעט זה נגמר"!!!! טוב בסופו של דבר... זאת כל הפעילות הגופנית חוץ מעוד כמה תיזוזים ליום הראשון... עושים מתיחות... וכן כן צוות מס' 1 הצוות עם המדירה הכי שפיצית שיש... סיימו לפני כולם בשעתיים.. אז פתחנו לנו איזשהו מעגל.. כל אחת סיפרה מי היא, מאיפה היא באה , ולמה כמובן היא רוצה להיות לוחמת... ואז מה שכולן חיכו לו... אוכלללל!! ושעת ת"ש...
ככה נגמר לו היום הראשון... בלי הרבה דברים מיוחדים.. וההסבר על החיילות נדחה ליום שאחרי..
5 בבוקר.. השכמה... לא הצלחתי להירדם כל הלילה... הקור הרג אותי...ואני לא מפונקת בכלל!
עלינו על מדים, והנה מתחיל המסע... לעומת הגיבוש הקודם.. זה המסע הכי חלש שהיה לי... חח מרימים אלונקות והולכים\רצים על משטח ישר, באמת שציפיתי לקצת יותר! ומשם.. זה היה קטע שהיה קצת קשה.. הזחילות... אז מה בנות מוכנות לזחול קצת?!??!??
ישנם 9 שקים כלומר 9 תחנות שבהן צריך לעצור, בכל שק מותר להישאר דקה על מנת לאפשר לך ולקבוצה לנוח קצת!, אז כמובן שמבין כל הצוות שלי בחרתי להיות עם הבנות שבעייני הכי התאימו לי, ובאמת שאהבתי אותן כאילו היו החברות הכי טובות שלי ובאמת שהרגשתי כאילו אני מכירה אותן הרבה יותר מ24 שעות! זחלנו ובאמת שהיינו תותחיות! סיימנו את זה יחסית מהר... שקראנו למפקדת... היא החליטה שזה היה מהיר ואין סיבה שלא נעשה את זה שוב... אז כמובן שאני ולא הקבוצה שלי נכנענו! המשכנו הלאה ואין אחד שיצליח לעצור אותנו....
אחרי המשימה הזאת... עמדנו בשורה ועשינו תחרות קטנה מי תזחול הכי מהר למפקדת...
זה כבר היה לי קשה... אבל לא עצרתי ולא חשבתי על בכלל לשבת בצד ולבכות או להתחרט על זה שבאתי לכאן, נלחמת בשיינים ואולי זה נכון.. לא הגעתי ראשונה ... אבל נתתי הכל והגעתי לסיום.!
השעה כבר 8 בבוקר... ההרגשה כאילו השעה 2 בצהריים, ושוב החום מתחיל לייאש אותך..
והנה לה המשימה הפיזית האחרונה... להקים חומה משקים בצד השני, היו הרבה בנות שפשוט נמנעו מלהרים ולסחוב את השקים.. אז פשוט החליטו שהן ממלאות את השקים בחול ויושבות כאילו אנחנו נמצאות במגרש משחקים... והיו בנות שהחליטו שהן מסדרות השקים... אז החלטתי שאני באתי לפה כדי לתת הכל.. וכדי להראות שיש בי הרבה דברים.. והיו עוד כמה בנות ודווקא מרבית הבנות לקחו שקים .. וביחד פשוט ב2 מילים עבודת צוות... זהו החומה בנויה... אבל כה צפויי לא טוב מספיק בשביל המפדקת...! זה לא ישבור אותנו.. פירקנו את החומה.. העברנו את השקים המלאים... ורוקנו אותם.. זהו חבר'ה.. הבוקר הפציע לו אכלנו ארוחת בוקר, והתפזרנו לשיחות אישיות בין המפקדים שם.. שואלים אותך שאלות כלליות ולמה את בכלל רוצה להיות לוחמת, מה זה לוחמת בשבילך, כמה תקריבי וכו'.. ובאמת שהבן אדם שניהל איתי את השיחה היה כל כך נחמד.. והשיחה זרמה לה בדיוק כפי שרציתי!
מפאת קוצר בזמן.. לא ביקרנו בכל החיילות, ולא קיבלנו הסבר על כל חיל וחיל.. אבל אני את שלי חקרתי בבית וידעתי בדיוק את מה שאני רוצה... אז ככה שכבר ידעתי מה אני רוצה ולאן אני רוצה להגיע.... לבסוףף מילאנו את העידפויות שלנו! בתקווה להגיע לשם במידה שנעבור את הגיבוש..
וכל אחת הייתה צריכה להעביר דף עם 5 שמות של בנות בצוות שלה שבעייניה מגיע לה להיות לוחמת.. פשוט חשבתי טוב.. רציתי לתת לכולן אבל בסוף בחרתי באלו שבעייני הכי מתאימות..להיות לוחמות!!! הנה היום השני נגמר לו... ומה שבהתחלה נחשב עבורנו ל"סיוט" הפך לחוויה מדהימה
שאני ממש שמחה שלא ויתרתי עליה! אני מודה לכל אחד פה על זה שעזרתם לי לקבל את הגיבוש הזה! אלו היו היומיים הכי מדהימייםם בחיי ונהנתי כאילו אין מחר..
עם חלק מהבנות אאני אשמור על קשר כי הן באמת אחלה!!!וכל מי שהגיע וסיים אז מגיע!...

אז אני באמת מקווה שכל אחת תקבל את מה שהיא רוצה...!!!
שוב תודה לכולם!!!!! אחלה גיבוש...

צוות 1\א הצוות הכי שפיץץ שיש!!! כבוד!

בהצלחה!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר