לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2006, 12:56
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
הרשות נתונה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "אם תרשה לי , קבל לינק אחר , כולל דברים שלך"

לרגע חשבתי אם האשכול ההוא פורסם לפני או אחרי מערכת הבחירות.

נראה לי שלפני, ובכל אופן, הוא נבחר.

נו, לפחות הוא עומד בציפיות הימין..

כמה ציטוטים מתוך הלינק שהבאת

ציטוט:
"אנחנו עייפנו מלהילחם. עייפנו מלהיות גיבורים, עייפנו מלנצח, עייפנו מלהכות את אויבינו"
ציטוט:
בשעה שכל העולם מחרים את הרשות הפלשתינית בגלל נצחון החמאס, ממשלת אולמרט מעבירה אליהם 200 מליון שקלים!!!

האם תסמכו על אדם כזה שינצח במלחמה נגד הטרור???

ציטוט:
"אולמרט חש בוז עמוק ומתמשך למערכת אכיפת החוק ועל אף שהוא מזוכה סדרתי, זיכוי פלילי לא מנקה אדם משחיתות ציבורית".
שלי יחימוביץ' על הקשר בין אולמרט למשפחת גבריאלי

וקצת ביקורת עצמית: עוד ישראל במלחמה (לא מוכרזת, כדי לא לפצות יותר מידי אזרחים מאלו שנפגעו כלכלית) ואנחנו עוסקים בהשמצת ראש ממשלה מכהן? אם זו טעות, אזי יסודה בטעות של מי שבחר בזנב של שרון להיות לראש הממשלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2006, 21:28
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
ההודעה הזו עושה אותך אשם בצביעות ובסילוף האמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "התמיכה באולמרט הולכת ויורדת"

בצביעות בגלל שלזכרוני, באופן מסורתי אתה בין הראשונים לכנות כל סקר שמסקנותיו לא מתאימות לך "שקר", אפילו אם מדובר בסקר אמין מבחינה סטטיסטית שנערך ע"י מכון מסודר, ולא סתם חלטורה בלתי מייצגת באינטרנט.

בסילוף האמת משום ש, במתכוון או שלא במתכוון, אתה קובע עובדה שקרית בכותרת שלא נובעת מהסקר, גם אם היה מייצג.

השאלה בסקר לא מתייחסת לתמיכה באולמרט אלא למתן "ציון" להתנהלותו. אני יכול לתמוך באולמרט ובו בזמן להיות ביקורתי לגבי התנהלותו. שני הדברים לא סותרים לכן המסקנה שלך בכותרת לא נובעת מתוצאות הסקר.

ראיינו היום בערוץ 2 את מינה צמח, שטענה שע"פ סקרים שנערכו לאורך כל תקופת בעימות, באופן עקבי התמיכה באולמרט, בפרץ ובצה"ל בקרב המגזר היהודי היא כמעט מוחלטת. לאולמרט תמיכה עקבית של מעל ל-80%, לפרץ מעל ל-70%, לצה"ל מעל ל-90%.

אז לסיכום:
1) הסקר שאתה מצטט נערך בקרב גולשי NFC, לכן אינו מייצג בהכרח את עמדות כלל הציבור.
2) המסקנה שאתה מציג בכותרת בעובדה לא נובעת מהסקר, גם אם תוצאותיו היו מייצגות.
3) סקרים קצת יותר מדעיים ממשאל וירטואלי מפוקפק ב-NFC סותרים באופן עקבי, לאורך כל העימות, את מה שאתה מציג כעובדה בכותרת.
ישן 05-08-2006, 21:44

שבוע טוב! אני מבין שזו ההופעה החודשית שלך בפורום..?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "ההודעה הזו עושה אותך אשם בצביעות ובסילוף האמת"

לגבי זכרונך, נסה לרענן אותו באמצעות העובדות.

בקשר לכותרת, כך היא במקור.

המסקנה בכותרת היא המסקנה של הכותב, אני רק הבאתי אותה.

"לאורך כל תקופת העימות" זו הגדרה קצת שונה מ
ציטוט:
המשאל החל ביום 01.08.06 - יום לאחר שהוכרז על הפסקת אש חלקית, ולאחר שאולמרט הכריז בנאומו (31.07.06) כי אין ולא תהיה הפסקת אש בימים הקרובים.

אז לסיכום:
1. אף אחד לא טען אחרת.
2. את המסקנה בכותרת מציג יואב באתר שלו.
3. אין דומה אורך כל העימות ל
ציטוט:
יום לאחר שהוכרז על הפסקת אש חלקית, ולאחר שאולמרט הכריז בנאומו (31.07.06) כי אין ולא תהיה הפסקת אש בימים הקרובים

ישן 05-08-2006, 22:13

תלמד לקבל ביקורת
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "שבוע טוב! אני מבין שזו ההופעה החודשית שלך בפורום..?"

את ההודעה שלי ניסחתי במתכוון בצורה לא משתלחת, אלא עניינית, אז תרים את הכפפה ורד בעדינות מהעץ.

אם היית מצטט בכותרת את יואב יצחק\NFC היית יכול לטעון שרק הבאת את הדברים בשם אומרם. אתה ציינת כעובדה טענה שקרית בכותרת באופן ישיר ולא כציטוט.
העובדה שיואב יצחק מפרסם באתר שלו טענה מגמתית שקרית לא הופכת אותה לאמת.

לפי מינה צמח לא הייתה ירידה בתמיכה באולמרט לפני או אחרי ה-1.8, לכן לא ברור לי מה אתה רוצה. הטענה לפיה ישנה או הייתה ירידה בתמיכה באולמרט לא הייתה נכונה בשום הקשר והעובדה שהסקר החל ב-1.8 לא קשורה בכלל לנושא.

להבא תשתדל לא לצטט שקרים של ספק-עיתונאי בינוני ולדייק יותר בניסוח כותרות.
ישן 05-08-2006, 22:33

אז הכל מסתכם ב"טענה שקרית" של "ספק עיתונאי"?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "תלמד לקבל ביקורת"

לא ראיתי את מינה בזמן האחרון, אבל אני זוכר אותה ממערכת הבחירות האחרונה, והלפני אחרונה.

אפשר לומר שהכותרת של יואב היא טענה, אבל להגיד שהיא שקרית צריך להוכיח, ומינה אינה מהימנה דיה לעניין.

פרש - עו"ד פרי תפס אותה על חם: כך מינה צמח מפברקת סקרים

קבל

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.funkypancake.com/blog/stuff3/2006/03/DSC09110-thumb.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tky.3web.ne.jp/~ffactory/photo/ladder.jpg]

ישן 05-08-2006, 23:06

כשאתה טוען טענה אתה צריך להוכיח אותה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אז הכל מסתכם ב"טענה שקרית" של "ספק עיתונאי"?"

לא אני צריך להוכיח שהטענה שלך שיקרית.
אני טוען שיש ספל קפה שמקיף את מאדים. אתה יכול להוכיח שאני טועה ?

חוץ מזה, הוכחתי שהטענה שלך\של יואב יצחק שקרית. הסקר לא מדד תמיכה באולמרט גם אם מניחים שהוא אמין וגם בלי קשר למינה. מה שכן נמדד כאן הוא חוסר הבנת הנקרא וקריאה ביקורתית מצדך.

אתה יכול לטעון שמינה צמח מטה תוצאות של סקרים בצורה לא מקצועית בדרך זו או אחרת בתהליך הדגימה. אם תביא הוכחות לעיניין אפשר לדון בזה ברצינות (הקשקוש בקישור שם הוא בגדר קוריוז).
התוצאות שמינה צמח דיברה עליהן היום לגבי תמיכה באולמרט הן חד משמעיות. תמיכה מוחלטת של מעל ל-80%. גם אם אתה טוען שהסקר הזה מוטה לפה או לשם זה לא משנה את התמונה הכללית. אתה בעצם טוען שמינה צמח פיברקה את הסקר הזה לחלוטין. זו טענה חמורה שטעונה הוכחה.

עכשיו כשיש לך כפפה וסולם אתה יכול להשתמש בהם !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר