לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 21:49
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
אתה ממש לא מבין כלום
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "לא חושב שהרחקתי לכת,..."

לא בתחום התעופה , לא בתחומי גילוי וזיהוי.
ועכשיו אחרי שקצת התעצבנת אז קצת אסביר איך הצלחת להכניס כל כך הרבה שטויות ב - 3 שורות.
עובדה מספר 1 - אין ביכולת החיזבאללה לדעת על תנועת מטוסינו או מזלטינו - פשוט אין להם מכ"מ.
עברה התקופה שמטוס צריך להיות ממש מעל נקודה ספציפית כדי לאתר שיגור.
עובדה מספר 2 - גילוי וזיהוי של כוחותינו לשיגור לא חייב להתבצע ממטוס, יכול להתבצע מאורן ירוק. כנס לפורום צבא ובטחון, בצע חיפוש ולמד קצת על הנושא.
עובדה מספר 3 - אולי החשובה מכולם. זהו לא פורום דעות או פרשנויות של כל זב חוטם. זהו פורום סקופים . אז אנא דווח על סקופ ואת דעותיך שמור לעצמך, תתייעץ עם אבא או שתספרם ביום ראשון בקייטנה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2006, 22:01
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
ואחרי ששחררת הרבה קיטור וכתבת את השטויות שלך, תפנים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "אתה ממש לא מבין כלום"

א. ההודעה הראשונה בכל אשכול נועדה לסקופים וחדשות, שאר האשכול נועד לתגובות ודיעות. לא יאה לך - לך לקרוא את עמודי המבזקים, שם אין תגובות.
ב. זה שאתה קורא בצו"ב לא עושה אותך מומחה כזה גדול.
ג. נחמד מאד שאתה מקל ראש בחיזבאללה, ובכל זאת מניין לך שאין להם מושג על תנועת מטוסים בשמיהם? ממש כמו שלא היה להם מושג על סטי"ל שמשייט בלילה מרחק רב מהחוף וכו'.
ד. כתיבה בסעיפים לא עושה אף אחד צודק.

אז בקיצור, בדיוק כמו שאתה כתבת את דיעותיך, אני כתבתי את אלו שלי. אם קשה לך להבין שלזה נועד הפורום - קישתא.
אף אחד לא אמר שמטוס צריך להיות מעל משגר כדי לאתר אותו, אבל משגר צריך גם להשמיד. אני אוכל את הכובע לו יגידו שהשמידו את המשגרים ששיגרו רקטות לעבר חדרה (או איפה שהן לא פגעו), אבל גם אם יגידו לי שזה נעשה יהיה לי ספק. אחרי כמה שבועות לחימה קשה לי לחשוב שהם מספיק טפשים כדי לסכן את המשגרים ומצבור הרקטות שלהם.
אגב, יש דברים שלא פורסמו והגיעו לאזניי במקרה. תמים אני לא.

את הקייטנה שלי אני עושה בגדוד הנדסה במילואים (ובמקרה נמצא בחופשה כרגע). כשתגיע לכזה - תדבר הרבה כמו שאתה מנסה לעשות כרגע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר