לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 00:52
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
פאיז עבאס כתב "ידיעות אחרונות" לענייני ערביי ישראל- התפטר

כתב "ידיעות אחרונות" לענייני ערביי ישראל , פאיז עבאס, הגיש אתמול מכתב התפטרות מ"ידיעות אחרונות". עבאס מתפטר מהעיתון בעקבות פרסום מאמר של עורך "ידיעות", רפי גינת, שקרא לפעולה של ישראל נרחבת בלבנון - גם אם פעילות זו תעלה בחייהם של אזרחים חפים מפשע בצד השני.

ביום שישי שעבר פירסם גינת מאמר דיעה בעמוד הראשון של העיתון, תחת הכותרת "אבירי המוסר הכפול". כותרת המשנה של המאמר היתה: "הצדיקים שבוכים עם הריסות בנין חיזבאללה בביירות שותקים על חורבות הבתים בחיפה. במלחמה הזו אנו חייבים לנצח: צריך להכות חזק- ומותר לנו להרגיש טוב עם זה".

במאמר עצמו כתב גינת "אין לי בעיה להיות פחות מוסרי בעיני עצמי, אם יש בכך כדי להציל את חייו של ילד זה או אחר מגולני. למענו אני מוכן לשטוף באש רותחת את מחבלי החיזבאללה, את עוזריהם, את משתפי הפעולה ומעלימי העין ואת כל מי שמריח חיזבאללה- ושימותו חפים מפשע שלהם במקום חפים מפשע שלנו".

הדברים שנכתבו עוררו את חמתו של עבאס שפנה לסגן מערכת החדשות של "ידיעות", איתן לוין, ואמר לו כי הוא איננו מסוגל ואיננו רוצה לעבוד יותר בעיתון שעורכו הראשי מפרסם מאמרים כאלו.

עבאס אישר את הדברים אך סירב להגיב. ראש מערכת החדשות של ידיעות אחרונות, ערן טיפנברון, אמר בתגובה להתפטרות: "אני מצטער שהדברים הגיעו למצב הזה. יש לי הערכה מלאה לפאיס. יחד עם זאת, אני לא חושב שהיתה סיבה לצעד הזה".

במקביל שלח אתמול עו"ד מאג'ד פאהום, רכז פרוייקט זכויות תקשורת במרכז אעלאם (מרכז תקשורת לחברה הערבית הפלסטינית בישראל), מכתב נוקב לגינת בנוגע למאמר שפירסם: "בתולדות האנושות עוד לא היתה תורת מוסר שטמנה בחובה הצדקה להרג חפים מפשע. ככל הנראה, האנושות עוד חיכתה לך, מר רפי גינת, העורך של עיתון "ידיעות אחרונות", כדי להמציא תורת מוסר שכזו ולחשוף אותה בפנינו במאמרך שפורסם בגליון של יום שישי האחרון.

במקום לתרום ליצירת תובנה פוליטית, שהיא הדרך היחידה שיש בה להוביל לשלום צודק וכולל באזור, בחרת ביודעין ומתוך חשיבה הניזונה מהקונצנזוס המלחמתי להתכחש לברירה האחרת, אשר בתכליתה גינוי הרג חפים מפשע באשר הם ...תקשורת נאורה ודמוקרטית, באם היתה בוחרת לנקוט עמדה, לא היתה מרשה לעצמה לנטוש ערכים אוניברסליים ועקרונות יסוד של הגינות ומקצוענות, היא לא היתה מועלת בתפקידה תוך הפניית עורף לערך האדם באשר הוא אדם."

תגובתו של גינת טרם התקבלה.

NRG

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2006, 02:43
  מוטי2006 מוטי2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
הערבים עושים צחוק מהישראלים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "פאיז עבאס כתב "ידיעות אחרונות" לענייני ערביי ישראל- התפטר"

כך כותב הערבי נגד רפי גינת ""בתולדות האנושות עוד לא היתה תורת מוסר שטמנה בחובה הצדקה להרג חפים מפשע. ככל הנראה, האנושות עוד חיכתה לך, מר רפי גינת, העורך של עיתון "ידיעות אחרונות", כדי להמציא תורת מוסר שכזו"

העו"ד המכובד שכתב אתהדברים האלו,בונה על זה שרפי גינת לא קרא את הקוראן מעולם.ובטח לא מאזין לדרשות המוסר במסגדים ובמדרסות.

"תורת המוסר" של מוחמד היא רצח של חפים מפשע.כך הוא עשה.כך הוא הטיף.וכך נוהגים כל מאמיניו.למשל נסראללה.

זוהי דוגמא קלאסית ,לצורת ההתעיה שנוהגים בה ערביי "ישראל" .מדברים איתנו כמו שמאלנים יפי נפש,כשאמונתם היא רצח וטרור כלפי כל מי שאינו מוסלם.
ישן 04-08-2006, 03:13
  הנרגילה הנרגילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.06
פרעה במצרים היה חכם מספיק לדעת שאסור להשאיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "פאיז עבאס כתב "ידיעות אחרונות" לענייני ערביי ישראל- התפטר"

עם נוסף במדינתו כמו שהוא אמר "והיה פן תקראנה מלחמה ונוסף גם הוא על שונאינו ונלחם בנו" (שמות פ' א') היינו צריכים לזרוק מפה את כל האויבים שלנו אנחנו אשמים אבל אולי הגיע הזמן לעשות את זה.
כי הם מחכים להזדמנות הראשונה לקום עלינו ואנחנו נותנים להם.
הבאנו אותם לתוך כנסת ישראל,נתנו להם אזרחות ישראלית (ששמם ללא עוררין הוא פלשתין "ישראל" אני לא חושב שאני צריך לפרט מהיכן השם) החשש הזה הוא יומיומי בכל הארץ מי שמדבר נגד כמו המחבלים שיושבים אצלינו בכנסת או המשפחות הערביות שילדיהם נרצחו על ידי נסראללה ולא מגנות ואפילו מאשימות אותנו לשלול אזרחות במידי ולהעבירם מהארץ לפני שיהיה מאוחר!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר