לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2006, 19:32
  eli1024 eli1024 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.05
יש לי בעיה בכרטיס קול צריך עזרה :

הכרטיס קול שלי לפי התוכנת אוורסט : creative emu10k2 audigy/audigy 2 audio processor

המישחק "שדה קרב 2" התחיל לעשות לי בעיות של רעש קאילו הכרטיס לא מצליח לעבד את הנתונים מספיק מהר אבל אחרי כמה דקות זה הפסיק ועובד כרגיל

זה לא היה קורה בעבר אבל מאז שעברתי לרמת גרפיקה הכי גבוהה שאפשר במישחק זה התחיל .
במישחק יש כמה רמות צליל אני נמצא על -גבוהה- ו-חומרה- אם אני מגדיר -תוכנה- במקום -חומרה- אין את הבעיה , אבל אני מעדייף על רמת -חומרה- כי זה הבדל משמעותי מאוד בחווית המישחק

נסיתי לעדקן דריוורים אבל אתר הבית של החברה לא נותן דרברים נכונים והם עושים הרבה בעיות לא רק במשחקים

למישהו יש רעיון מה יכולה להיות הבעיה ???
ואיך זה קשור לרמת הגרפיקה שאני משחק בה ???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2006, 13:24
  barak_barkae barak_barkae אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
אני יודע מה הבעיה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HEN_K שמתחילה ב "לא הבנתי עכשיו זה כבר עובד??"

אני יודע מה הבעיה זה קרה גם לי בעבר לא עם המשחק הזה אלא עם משחקים אחרים
קודם כל כאשר אתה מעלה את הגרפיקה תחשוב אפילו לבד בעצמך אתה יוצר עומס על המעבד כמובן שהכל קשור בהכל כאשר אתה יוצר עומס על המעבד כל המחשב בעצם נתקע כזה והקול גם הולך FAIFEN
מה שתעשה זה דבר כזה תכניס עוד SLOT ל''BANK'' שבכרטיס הזכרון שלך כלומר אם יש לך 256 שים עוד 256 אבל עדיף כבר שתקנה 1 ג'יגה כי הכל קורה כל כך מהר בשנה האחרונה יש ריצה טכנולוגית.
שים עוד זכרון הזכרון אמור לפתור לך את כל הבעיות עכשיו אם זה לא עוזר נסה להחליף כרטיס קול ואם זה גם לא עוזר נסה להתקין את המשחק שוב אבל לפי דעתי המקצועית זה בעיה של כרטיס זכרון בגלל שאין למערכת מספיק כח כדי להריץ את כל האפליקציות ואת הגרפיקה הכבדה כמובן אם אתה משתמש במחשב XEON של שרתים עם 4 גי'גה של RAM ועם כרטיס מסך גרפי עם ביצועים טובים זה לא יעשה לך את זה
חד משמעי זכרון זכרון זכרון....

בברכה,

ברק ברקאי.
ישן 25-07-2006, 14:14
  eli1024 eli1024 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.05
תגובות : HEN_K - לא הבעיה לא נפתרה אבל היא עוברת אחרי ...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי barak_barkae שמתחילה ב "אני יודע מה הבעיה"

כמה דקות משחק וחוזרת שנתען מפה אחרת ושוב נפתרת אחרי כמה דקות ,
זאת אומרת שהיא עוברת אחרי כמה דקות אבל בדקות האלה בא לי לשבור את המחשב .

לא נראה לי שיש לי בעית חומרה כי אם אני מוריד את הגרפיקה לקודמת הבעיה נעלמת לגמרי.

אני משחק במשחק הזה חצי שנה ואף פעם לא הייתה הבעיה רק שהעלתי את הגפיקה .

אני לא משחק משחקים אחרים . מה זה קושר בדיוק אני יכול רק לשער : שרמת הגרפיקה מוסיפה תמונות שבכלל לא רואים בגרפיקה הרגילה ואיתם באים צלילים נוספים מה שמאמץ את הכרטיס קול
אבל למה זה עובר אחרי כמה דקות והכל נהיה בסדר גמור ???

barak_barkae - כמו שאמרתי אני לא משחק משחקים אחרים . אבל גם בעבר אף משחק לא עשה לי בעיות
יש לי שתי ג'יגה של זיכרון .
אם אני קונה כרטיס קול חדש זה רק את ה-x-fi של קריאטיב ולא בא לי להשקיע 650 שקל עכשיו
אני יודע שזה לא בעיה של חום כי יש לי מאווררים טובים ויותר חשוב הבעיה נפתרת אחרי כמה דקות של מישחק .
אולי משהו יודע איך אני יכול להסיג דריוור מדויק של הכרטיס קול שלי????
כי כמו שאמרתי "אתר הבית של החברה נותן דריוורים לא נכונים

ישן 25-07-2006, 17:22
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
הבעיה שלך היא חד משמעית לא זיכרון!! אל תיקנה עוד זיכרון זה יהיה ביזבוז כסף.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי eli1024 שמתחילה ב "תגובות : HEN_K - לא הבעיה לא נפתרה אבל היא עוברת אחרי ..."

אצל אח שלי יש פנטיום 4 ו 512MB זיכרון והוא משחק HEROES 5 ,שזה משחק יותר כבד, ובהחלט אין לא בעיות סאונד,וגם כרטיס הקול שלו לא כרטיס החלומות שלי, זה סתם כרטיס אונבורד הכי פשוט שיש,ככה שאל תקשיב למר ברק ברקאי 2 ג'יגה זה די והותר.
מה שמוזר לי שזה רק במשחק הזה ורק בגרפיקה הגבוהה ביותר, לפי התאוריה של ברק ברגע שאתה שם על גרפיקה גבוהה נוצר עומס על המעבד... ואת ההמשך אתה יודע. אז למה זה רק במשחק הזה? במשחק אחר גרפיקה גבוהה לו יוצרת עומס על המעבד??
נסה בכל זאת להתקין משחק (אבל כבד) ולבדוק על הגרפיקה הגבוהה ביותר,מה קורה, נכון להיום, היות ואמרתה שזה רק בזמן האחרון ובזמן האחרון לא שיחקתה משחק אחר לפי מה שהבנתי....
ובקשר לדריברים אני לא יודע מאיפה הורדת, תנסה להיכנס לפה ולבחור SOUNDBLASTER ואז את הדגם שלך תלחץ NEXT ואז DRIVERS.
http://us.creative.com/support/downloads/

אדם ממש חכם לומד גם מטעויות של אחרים.

נערך לאחרונה ע"י HEN_K בתאריך 25-07-2006 בשעה 17:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר