לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2006, 15:26
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oc666 שמתחילה ב "שיתוף אינטרנט בין שני נתבים אלחוטיים"

לפי מה שאני מבין ! זה שיש לך רשת LAN1 שמתוקשרת לאינטרנט ע"י נתב קומפקס 28ׂG ואתה רוצה לחבר רשת LAN2 גם לרשת האינטרנט .

נתבים מחברים בינהם ע"י יציאות סריאליות - ציוד תקשורת של בזק .

לשם הבהרה נעשה קצת הסברים , נתב או ההתקן החכם המאפשר לך מיתוג מנות לצורך היציאה לאינטרנט ( או אחד מאותם התקנים שמאפשרים לך לצאת לאינטרנט כמו מודם. ) לחיבור של מחשבים אצלך ברשת הפנימית משתמשים בממתג ( switch ) או HUB לחיבור המחשבים ואת הממתג ( שעובד בשכבה ה-3 של ה-OSI ) מחברים לנתב ( שעובד בשכבה ה-2 של ה- OSI ) בכדי לצאת לאינטרנט.

היום בשביל הצרכנים הקטנים כמונו עשו ראוטרים משלובים ( ממתגים + מודמים + ראוטר - תלוי ) שלא נוציא יותר מדי כסף על התקנים , וגם יצרו את השיטה האלחוטית WI-FI שמחברים לכל מחשב כרטיס רשת אלחוטי והוא מתחבר בצורה אלחוטית לנתב ( הממתג המובנה בו ) , עכשיו אחרי שבילבלתי לך את השכל יותר מדי .. אני לא מכיר שום שיטה לחיבור בין נתבים מלבד ציוד חברת התשתיות , אבל מה שאני יכול להמליץ לך אם יש לך רשת דיי מרוחקת ואתה רוצה לחבר אותה לנתב כך HUB קטן או ממתג ואותו תחבר גם לנתב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2006, 15:05
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oc666 שמתחילה ב "דבר ראשון, אני למדתי ש-HUB..."

תקשיב בעניני מספרי השכבות אני לא זוכר בדיוק מה זה כל אחד אז יכול להיות שאני טעיתי כמו שאמרת , אבל נראה לי שיש אפשרות לחבר בין שני הנתבים ( אני לא יודע איך זה עובד בצורה אלחוטית ) מה שאני למדתי זה על ראוטרים חכמים הרבה יותר של חברת סיסקו אז אני לא כל כך מבין בראוטרים הביתיים האלה , אבל החיבור בין הראוטרים תלוי בראוטר שלך ,ולא נראה לי שבראוטרים בייתים יש שני חיבורים כאלה ( חיבור סריאל - החיבור שמתחבר לבזק \כבלים ) . הכי טוב שאתה יכול זה לחבר את הרשת למרכזת HUB ( את הרשת שמחוברת לנתב B ) ואז את המרכזת לחבר לנתב A , אבל אני לא מבין כל כך בציוד הביתי מלבד שיש לי את הראוטר הביתי שלי . אני מבין יותר בציוד יותר מתקדם של חברות . אבל כמו שלמדתי צריך התקן אחד לצאת לרשת שהוא נתב או מודם , יענו אתה לא צריך שני נתבים , מספיק לך לעשות כמה רשתות שאתה רוצה ולחבר אותם לנתב היחידי .
וההסבר שלך לא אינפנטילי כל כך .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר