לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 08:51
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tamirmal שמתחילה ב "צריך עזרה בהקמת רשת אלחוטית עם נתב Linksys"

רשתות אלחוטיות לדעתי הם הרבה יותר קלות להקמה מחוטיות , מה שאתה עושה זה מתקין כמו שצריך את הכרטיסי רשת האלחוטים בשני מחשבים ( אתה יכול גם בשלושתם אבל לא מומלץ ) כי צריך מחשב אחד שיחובר ישירות לנתב כדי לתצרתו .

תנתב אתה מחבר כמו שצריך כל דבר לכל מקום ( חשמל , לספק תשתית , למחשב הכביכול ראשי תקרא לו )
ואז אתה צריך להגדיר הגדרות לנתב שלך , נראה לי בדרך כלל מקבלים דיסק הפעלה להגדרה נוחה של הדברים האלה , ואם לא אתה יכול לתצרת אותם ידנית ( צריך להגדיר שם משתמש וסיסמא לנתב , הגדרות התקשרות לאינטרנט - לספק שירותי אינטרנט וזהו בעיקר ) אההה ודבר חשוב להגדיר גם בכל מחשב בפרוטקול TCP\IP שיקבל IP אוטומטי משירות של הנתב DHCP .

וזהו נראה לי בעיקר ופעם הבאה לפני שאתה שואל אתה יכול פשוט להשתמש בכלי ממש אבל ממש נהדר המלצה שלי - כמובן שזה כלי החיפוש .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 12:47
  Tamirmal Tamirmal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
תודה על התגובה, אבל לאחר כמה שעות ללא אינטרנט ומשחק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tamirmal שמתחילה ב "צריך עזרה בהקמת רשת אלחוטית עם נתב Linksys"

עם ההגדרות הצלחתי להסתדר
ניסיתי בהתחלה כמו שמישהו רשם פה (ודווקא כן חיפשתי...ומשמה לקחתי את הניסיון הראשון שלי)
להגדיר לנתב Static IP מכיוון שהמודם שלי הוא כבר היה נתב...הצלחתי להתחבר ככה לאינטרנט אבל משום מה זה עשה בעיות ופעם עבד ופעם לא....וגם הבנתי שזו תהיה בעיה לגשת ככה לנתב עצמו (הכתובת 192.168.1.1 של הנתב ECI הפנתה אותי לנתב LINKSYS)
אז פשוט אתחלתי את המודם לברירת מחדל, ובהגדרות נתב רשמתי לו PPPoE ואת השם משתמש והססמא
וגם אז זה לא עבד...אז מה שעשיתי לקחתי את הכבלים מהמחשב לנתב ומהנתב למודם והחלפתי אותם...וזה עבד (ואני לא מבין למה עדיין כי אני בטוח ב100 אחוז שהם היו מחוברים לפי ההוראות שלהם...אחד הכבלים הם הביאו לי והוא אמור להיות מהמחשב לנתב...והוא מהנתב למודם)
דיי פשוט סך הכל...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר