לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 10:25
  rhorev rhorev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל rhorev
עזרה בעיברית תחת wine

לפני חודש בערך החלטתי לנסות לעבור ללינוקס. אני חושב שהדרך הנכונה לעשות את זה, זה למחוק את הווינדוס, להישאר רק עם לינוקס וכך בעצם להכריח את עצמי ללמוד להתעסק איתו. מאז אני עובד עם אובנטו ומאוד מרוצה ממנו. הצלחתי למצוא אלטרנטיבות נוחות לכל הדברים שחיפשתי, ואנחנו מסתדרים יופי. תוכנה אחת שלא הסתדרתי עם החלופות שקיימות ללינוקס (למרות שהשקעתי בניסיון) היא dvdLAB שמטרתה לבנות סרטי דיוידי. לאחר ניסיונות כושלים להשיג תוצאות דומות מהלינוקס החלטתי להתקין אותה תחת wine. התוכנה עובדת מצויין תחת wine מלבד העובדה שאת הכתוביות בעיברית היא מראה בג'יבריש.
העיברית בגנום מוגדרת כמו שצריך ולא נתקלתי בשום תוכנה אחרת שיש לה בעיה. אני מצליח לראות את אותו קובץ כתוביות ספיציפי בכל התוכנות האחרות בעיברית. התוכנה עצמה משתמשת בפונטים עיבריים, ומזהה שזה עיברית. חיפשתי בכל ההגדרות בתוכנה ולא מצאתי שום דבר שיכול להיות קשור. אני מניח שהבעיה נובעת מזה שהתוכנה רצה תחת wine.
אני מתעסק המון בנושא ואני מאמין שיש פיתרון למצב, ואני אשמח לשמוע אם למישהו יש איזשהו רעיון.
בתודה מראש,
רועי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר