לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2006, 20:56
  GurdeN GurdeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.05
מידע בזק לא מתכוונת להעלות את הupload בקרוב - דעה

ללקוחות האינטרנט הישראלים הייתה הפתעה נחמדה במקצת בשבוע האחרון; הוט בשיתוף 012 יצאה במבצע עם Upload גבוהה יותר במחיר נמוך יותר.
הפורמים בפרט ואתרי אינטרנט אחרים בכלל התמלאו בשאלות ותהיות בנוגע לאיכות ציוד הטכני ורוחב הפס הכולל של שני החברות והאם יש לבזק או אין לבזק תשובה לכבלים, כמובן שלשני החברות יש את האפשרות להעלות את רוחב הפס יותר ויותר וליצור תחרות גוברת.
כרגע לא נראה שיש כל כוונה מצד בזק להעלות את רוחב הפס, בזק יצאה כרגע במבצע של 2.5 מגה על 150 קילו-ביט Upload. ואף חברה לא תרצה להשיק קמפיין ולהשקיע בפרסום במידה והיא הולכת לתת משהו בכיוון של הכבלים בעוד שבוע או שבועיים... אפילו שלבזק לא חסר כסף, נראה שהיא פשוט השיקה את הקמפיין כתגובה לכבלים ולמשתמשים שחושבים ש150 בערוץ העולה יספיק להם.
אם חשבת לחכות לתגובה של בזק ולראות אם אכן תיהיה עליה נוספת בערוץ החוזר (תחרות עם הכבלים) אני מציע לכם לעבור לכבלים ולא לחכות... תחרות כנראה - יכולה לחכות.
אני, עובר לכבלים.

נ.ב אני מבקש לא לעשות פה דיון של מי יותר טוב ואיפה יש יותר ניתוקים. יש מספיק כאלה.
תודה.

נערך לאחרונה ע"י GurdeN בתאריך 29-05-2006 בשעה 20:57. סיבה: טעות בכותרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2006, 21:57
  אלטע זעכן אלטע זעכן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
סרט אני הייתי נאזר בסבלנות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GurdeN שמתחילה ב "בזק לא מתכוונת להעלות את הupload בקרוב - דעה"

קודם כל, לא מתנפלים על טכנולוגייה שזה עתה הושקה (לא שהמציאו את הגלגל, אבל בכ"ז- אין לדעת אילו עומסים יווצרו בתשתית והאם טכנאי הכבלים יוכלו להם).

הדבר השני הוא המחיר- מציגים ללקוחות בארץ את האפלוד כמשהו EXTRA, כ"בונוס" לזה שהיינו ילדים טובים (פראיירים טובים, לאמור). אין שום סיבה להגביל UPLOAD- זה לא עולה גרוש יותר לספקי התשתית- אני בטוח.
קל וחומר לשלם כסף (לא מועט, לאחר שהורגלנו לתעריפים של עשרות בודדות של שקלים) על משהו שהוא מובן מאליו לגולש באינטרנט.

הדבר השלישי- עד שבזק לא תשיק, לא תהיה תחרות. כשתהיה תחרות, המחירים ירדו.

הדבר הרביעי- בזק לא תישאר חייבת. כשיצאה לפני קצת יותר מחצי שנה חבילת ה- 5 מגה, הכבלים השיקו אחת משלהם תוך כמה ימים. הרבה לפני כן, הכבלים המציאו את חבילת "הכל כולל הכל", גם בזק הצטרפה למהפכה.
לבזק יש קלף בשם ADSL2. כשהסבת המרכזיות תסתיים, היא לא תחכה שניה נוספת ותצא במסע פירסום שמזמן לא נראה כמוהו בארץ.
כדאי לחכות ל"מלחמה" הזאת- עבור הצרכנים היא תעשה רק טוב.

ישן 30-05-2006, 00:30
  GurdeN GurdeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.05
לא כל כך מהר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אלטע זעכן שמתחילה ב "אני הייתי נאזר בסבלנות."

בזק יצאה עם המבצע החדש שלה 2.5 MB והיא באמת נותנת לי להרגיש שמישהו בבזק חושב שהלקוחות מטומטמים.. זה פשוט ציני מה שהולך שם.
אבל כנראה שהם יודעים מה הם עושים, אם אנשים מתחברים לזה....
שוב אני אומר מבחינת תשתית שני החברות מסוגלות להעלות את הקצבים, זה עניין שיווקי.
ואני לא רואה שום סיבה לבזק לצאת בקמפיין של רדיו\טלויזיה\אינטרנט בשביל להוציא קמפיין נוסף בעוד שבוע או שבועיים... כלכלית זה לא משתלם.

בכל מקרה הכל בלוף בארץ... שיצאו עם מבצע הכבלים נתנו ספקיות האינטרנט 3 חודשים 120 שקל ולאחר מכן 150 (לא כולל תשתית).
עד היום המחירים הם 120 שקל... ככה שמבצע זה לא, זה פשוט לנסות להלחיץ את הצרכנים לעבור עכשיו לפני שזה נגמר.

בסופו של דבר כל אחד יעשה את השיקול שלו, אבל הדרך הכי מהירה לעודד תחרות היא ללכת לחברה המתחרה. ככה בזק תבין שאין יותר נאמנות לקוחות, בארץ אנשים אוהבים ללכת על "מה שבטוח"
"לבזק יש תשתית" "בזק חברה גדולה". הבעיה היא שהחברה נשארת מאחור, וגם הלקוחות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר