לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2006, 20:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
וואי, כמה שאני מקווה שהיית ציני... גם לפי הפרקליטות, למילחם היה אקדח בידו...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "פשוט נורא..."

הפרקליטות טוענת שמילחם החזיק אקדח וניסה להמלט, ואז נורה בגבו ע"י השוטר. הסיבה להעמדה
לדין, עפ"י הפרקליטות, היא שההרוג לא סיכן את חיי השוטר.
אני די מתקשה להבין מה גורם לפרקליטות לחשוב שאדם ש-ל-א זרק את נשקו, אינו מסוכן, רק בגלל
שישנו פער של שבריר שנייה שבו הוא עם הגב לשוטר (להסתובב ולירות זה דבר שלוקח מעט מאוד
זמן - מניסיון...). מצד שני, הפרקליטות חשה צורך פוליטי לשדר לערבים ש"מטפלים במשטרה" וכך
אותו עבריין במדים שהשתולל עם אלה בעמונה, ופרצופו צולם, עדיין לא הועמד לדין פלילי, ואילו שוטר
שאולי הציל את חייו וחיי חבריו, עלול לשבת שנים בכלא.
בושה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 00:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כן, אכן צריך לשאול שאלות - הבעייה אצלך שהן תמיד נשאלות לטובת הצד האלים/מסוכן...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי המציק שמתחילה ב "בוא נערוך שוב סדר"

אדם שמחזיק אקדח ונמצא בתהליך המלטות מהחוק - הוא מסוכן ביותר, גם אם הוא עם הגב אליך
בשנייה זו, שכן לבן אדם הממוצע לא לוקח יותר מדי זמן להסתובב ולירות...
לו הערבי הנמלט לא היה חמוש, סביר שלא היה נורה. מרגע שהוא חמוש, אבסורדי לחלוטין בכלל לנסות
לרמוז שלא היווה סיכון.
באשר למיקומה של ערערה "לא בשטחים": ערערה היא בואדי ערה, באזור שהפלג הצפוני של התנועה
האסלאמית דומיננטי בו, מקום שבו ישראל היא בסה"כ יישות משלמת ביטוח לאומי, ולא ריבון רשמי.
לא מקרה שכדי לחפש אמל"ח - היה צריך כוח מיוחד של מג"ב (ועובדה שהמבוקש אכן נורה כשהוא
חמוש).

בקיצור, רצוי לשאול שאלות - אבל שאלות צריך לשאול גם לטובת הקרבן, ולא רק לטובת התוקפן.
המבוקש אולי נהרג, אבל מרגע שאחז בנשק בנוכחות אלה שנשלחו לעוצרו - הוא תוקפן.
ישן 22-05-2006, 00:41
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה לא פרקליטו של השטן. פרקליטו של השטן לפחות מקבל משכורת עבור גועל הנפש...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי המציק שמתחילה ב "אם מדובר במבוקש חמוש - אין בעייה כלל"

אדם חמוש שהמשטרה פשטה על ביתו במטרה לחפש אמל"ח, ניסה להמלט ובידו אקדח. אלה העובדות
שגם הפרקליטות מסכימה עליהם. הטענה שלה היא שבגלל שהנ"ל היה עם הגב לשוטר - אז אסור
לשוטר לירות. זו כמובן פרשנות שנובעת מפוליטיקה צרה, שמטרתה לנסות להשביע רעבונו של הדב
לשוטרים כלואים, אחרי שתאוותו לא התממשה אחרי פרעות אוקטובר 2000...

ודאי שאני שואל עצמי שאלות, והראשונה שבהן היא, איך לעזאזל מצפה הפרקליטות ששוטר יסכים
לסכן חייו בכדי לתפוס מבוקשים חמושים, כשנאמר לו שאם יגן על עצמו - יישב בכלא? זוהי שאלה קשה,
וחשובה לגורלנו פה, הרבה יותר מהשאלה האם בפרקליטות יושבים אנשים נבונים (למרות שיש כנראה
קשר בין השאלות...).
ישן 22-05-2006, 02:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בולשיט עלוב. אין כאן בחינה משפטית, אלא פוליטית.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי המציק שמתחילה ב "בדיוק - זאת הנקודה החשובה בכל העניין"

האיש לא "הניח נשקו מבחינתה ברגע שסובב גבו", שכן אין שום דמיון ביכולת להפעיל נשק כשהוא ואתה
מופרדים זה מזה (אחרי שהונח) לבין היכולת להפעילו כשהוא בידך וכל שעליך לעשות הוא להסתובב.
השיקול המשפטי בפרקליטות בתיק זה (כמו בתיקים רבים אחרים בעלי נגיעה פוליטית, כמו נאמן, רפול,
קהלני, ריבלין ועוד ועוד) אינו קיים, והשיקול היחיד הוא האימפקט המיידי של עצם ההעמדה לדין, שמשיגה
תוצאה מיידית (מניעת תיקים מנאמן ורפול במקרים ההם, והצגת תדמית של "לא מחפים על שוטרים שירו
בערבים כמו באוקטובר 2000" במקרה הזה).
אם ירית בו במצב כזה, והפרקליטות מחפשת צדק, העמדתך לדין כלל לא תישקל, וכשוטר תקבל תעודת
הוקרה על חיסול מבוקש חמוש. אם ירית בו במצב כזה, והפרקליטות להוטה להראות ש"הופנמו לקחי
וועדת אור" - אז אתה בבעייה (גם אם המבוקש היה מסתובב אל השוטר, אני מניח שהשוטר היה
בבעייה, שכן אז הוא היה עלול למות...).

אתה רשאי לחשוב אחרת, אבל קו המחשבה שלך לרוב מביא אותך איכשהו לתמוך בתוקפן, ולהתנגד
לקרבן, כך שקשה לקחת ברצינות קו מחשבה זה...
ישן 22-05-2006, 22:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

די משעשע לראות אותך מדבר על נגררים בהתחשב בשטויות שאתה כותב פה...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי המציק שמתחילה ב "שמע אני מתחיל להאמין שאתה שייך לחבורת השוטים שבכיכרות"

אין לך טיעון מעבר ל"אני מאמין לפרקליטות שמניעיה משפטיים נטו, כי ככה היא אמרה", שמסביר את
התמיכה שלך בהעמדתו לדין של שוטר שירה במבוקש חמוש.
זה מצער נורא לגלות שאתה בורר בקפידה איפה נמצאים הרעים (פעם זה חבורת אנסים, וכאן זה
מבוקש חמוש), וממהר להזדהות עם עמדותיהם. מצד שני, זה הרבה פחות מציק ממש שזה נדמה
לך, שכן רמת הטיעונים מקלקלת לך את ניסיונות ההצקה...
אגב, אם כבר אתה כותב "מחרה מחזיק" בניסיון להיראות רהוט, רצוי שתקפיד ששאר ההתבטאויות
שלך יעלו בקנה אחד עם ביטוי זה. כרגע המצב הוא כזה שבו מצד אחד אתה משתמש במטבעות לשון
יפים, ומצד שני מתקשה לסגנן משפט פשוט, כך שיענה על כללי דקדוק עברי בסיסיים (איש לא מחרה-מחזיק אחר הכרוז, אלא אחר הכתוב בכרוז, או אחר נושא הכרוז וכן הלאה...).
בקיצור, אני בעדך. המשך לנסות להציק - אתה משכנע את אחרוני המפקפקים שהפרקליטות החליטה
ממניעים פוליטיים (לגבי האנסים היית די לבד מלכתחילה - למעט עוד 35 איש שחושבים כמוך, מן
הסתם...)...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר