לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2006, 15:02
  TIL TIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
עדיין לא יודע מה לעשות בשירות הצבאי...

שלום אני מלש"ב שלא ממש יודע מה לשות בשירות הצבאי שלי...
היה לי יום סיירות ולא הלכתי כי לא הייתי בכושר מספיק... ועכשיו אני לא יודע מה לעשות ממש ... במנילה מילאתי רצון להיות לוחם 4 ובעדיפות ראשונה צנחנים (לא יודע אם ישלחו לי גיבוש), במקביל נרשמתי למכינה קדם צבאית על מנת לשפר ציוני בגרות ופסיכומטרי כיד ללמוד אחר כך על חשבון הצבא באוניברסיטה, ד"א לפני כמה ימים דחו לי את השירות מנוב' 06 למרץ 07 בגלל הבקשה למכינה, אני כמובן יכול להקדים את המועד גיוס אם אני לא אתקבל, אבל עכשיו אני גם מכינה לא ממש רוצה לעשות... חשבתי להתגייס רגיל ולעשות קורס מנהל רשתות בצבא CCNA (בתקווה שיתנו לי...), על זה רציתי לשאול אתכם... מה אתם אומרים הסיכויים שלי להתקבל לקורס כזה? אני אוהב להתעסק עם רשתות מחשבים וכו' ויש לי ניסיון רב בנושא... גם כשהייתי בחטיבת ביניים התחלתי את אותו קורס אך נשרתי לאחר כמה חודשים... איך אני אמור להגיע לשם ולעשות הקורס הזה? להציק למי בטלפונים... כי אני בדעה שאם לא יתנו לי מה שאני רוצה אני לא מתגייס... כי אני רוצה לעשות מה שאני אוהב בצבא ולא מה שאני לא, וכמובן משהו משתלם, לא לשרוף סתם 3 שנים... וד"א איזה עוד קורסים בסגנון יש בצבא? ולאיזה חיל שייך הקורס הזה? מה זה ממר"ם? לא ממש הבנתי ... אני יודע שהקורס קיים אך אין לי שמץ שמושג לגביו... ואם אני מתקבל למשל לקורס הזה... ועושה אותו הכל טוב ויפה... אני גם אעסוק בו בשירות הסדיר? האם אני אוכל להמשיך לקבע גם? ולעשות עוד קורסים ? לצאת לקצונה?

אני מממש אבל מממש "צעיר" אז כל עזרה תתקבל בברכה... תודה לכולם

נ.ב.
קוראים לי טל, אני גולש הרבה בפורום אך רק עכשיו נרשמתי... פורום נהדר עם המון תשובות לנושאים מעניינים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר