לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2006, 09:55
  הנדרסון מלך הגשם הנדרסון מלך הגשם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אזרח מן הישוב שהיה מורשע בהריגה בנסיבות כאלה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "עו"ד קלגסבלד? עו"ד קרלסברג!"

כלומר רשלנות בנהיגה, והרשלנות היא ברורה מעל לכל ספק במקרה כזה, וזה לא משנה אם היה שיכור/ נרדם/דיבר בפלפון, היה מקבל לפי הנורמות המקובלות היום בין שנה לשנתיים מאסר בפועל.
בשנים האחרונות הוחמרה הענישה.
כמו כן לאזרח מן הישוב לא היה כל סיכוי בכלל לצאת זכאי...
מה דעתכם? האם לעו"ד קלגסבלד, כאחד משועי הארץ, מהאנשים המורמים מעם, מפרקליטיו של אריאל שרון , אדם רב כח וקשרים, האם הוא יורשע כמו בוזגלו? האם יענש כמו בוזגלו?
האם ניתן למצוא נוירולוג שתמורת 10,000$ יתן לו חוו"ד רפואית שהיה לו התקף בלאקאווט ממקור נוירולוגי ולכן יש לזכותו ? האם לא ידעדו הרגליים לתובע ולשופט למראה אדם כל נערץ ומוצלח ומקושר ? האם הם בכלל ראויים לשפוט אליל כה מופלא ? האם ניתן להגיע לעיסקת טיעון של 4 ימי מאסר על תנאי וקנס בסך 12 ש"ח ( שנים עשר ש"ח בלבד) ובא לציון גואל , ואפשר לחזור לעסקים כרגיל? הרי המשטרה צפויה לחדש באיזה שהוא שלב את החקירה בענין למה סיריל קרן שילם 2 מליון $ לשרון, האם מרטין שאלף עמד מאחורי הכסף? האם ניתנה תמורה ( עסקי קזינו לפי ידיעות אחרונות) ?
ידיו של העו"ד הבכיר יהיו עמוסות עבודה, ששכרה הנאה מצידה. זה לא ביזבוז
שאדם כה רב כישרונות ישב שנה בכלא ?

http://www.smkb.ac.il/aha/content/Projects/shoaa/teudot/Teguvot_Itonut.htm

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2006, 20:11

שימו לב כולם: שלא תחשבו שמה שהיה כאן זה איבוד תשומת לב לשניה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי הנדרסון מלך הגשם שמתחילה ב "אזרח מן הישוב שהיה מורשע בהריגה בנסיבות כאלה"

מצומת קק"ל(תל ברוך) לכיוון דרום על כביש החוף, ועד צומת איננשטיין יש 1.3 ק"מ.
אני עברתי שם בחושך ובחושך רואים היטב את הרמזור ואת המכונית העומדות ברמזור ממרחק של 800 מטרים.
מי שנוסע 100 קמ"ש יש לו 29 שניות לעבור את המרחק הזה. אפילו ב 150 קמ"ש יש לו כ 20 שניות להבחין באור האדום ובמכוניות.
לפי העיתון קלגסבלד לא בלם כלל. כך שזה לא שניה של חוסר זהירות, זה התנתקות מתשומת לב בנהיגה למשך 20 שניות או 30 שניות , זה הרדמות או שיכרות או נסיון ארוך להחליף דיסק או משהו מוזר אחר. ויורשה לי להטיל ספק בסיפור של "לא זוכר מה קרה" מפי אדם שלפי העיתונים כמעט לא נפגע. לפי מה שקראתי זה רכב שבנוי לתת הגנה מכסימלית לנוהג בו , כל ה high tec ,דומה לרכב משורין , רכב עם כמה כריות אויר מכל כיוון ,קורות צד ,קורות עליונות ,שילדה מחוזקת ,בולמי זעזועים ,לפי מה שקראתי יש לרכב משהו שדומה יותר לגחון ניגוח מאשר לטמבון, ממש פלא שלא קרה למי שהיה ברכב כלום. זה רכב שבנוי להשמיד את הרכב בו הוא מתנגש בלי שינזק הנהג.

ישן 21-04-2006, 11:11
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אני דיי בטוח שזה לא נכון
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "סחה, חיה!"

בקישור הזה (שאומנם הוא מ - 2004) שנלקח מאתר יחסי הציבור של פולקסווגן מצויין שעד לאותו תאריך נמכרו 5421 כלי רכב מהסוג הזה בגרמניה. קשה לי להאמין שהחליטו שהרכב לא חוקי בגרמניה, הורידו אותו מהכביש וזה לא הגיע לעיתונים בארץ או בעולם. כל כך הרבה כלי רכב על הכביש בגרמניה והצליחו להעלים את העניין? לא הגיוני. חוץ מזה שאם היו מורידים את הרכב מהכביש בגרמניה, משרד התחבורה וסוכנות פולקסוואגן בארץ היו מורידים את הרכב גם. אם לא הם היו חושפים את עצמם לתביעות מאד גדולות במקרה של תאונה עם נפגעים.

ישן 20-04-2006, 18:25
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אני משוכנע שמדובר בסלולרי...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי הנדרסון מלך הגשם שמתחילה ב "זה רק עוד יותר גרוע, מה נשאר? סלולרי? נרדם?"

ועם יד על הלב-
לכמה מאיתנו לא קרה שלפתע הרמנו את העיניים מהדיבורית, וראינו שאנחנו מתקרבים בצורה מסוכנת לרכב שעצר?

עקרונית אני נמנע (ככל שניתן) מלחייג בזמן נסיעה,
ואם אני כבר מחייג- תמיד באמצעות החיגן הקולי.

אני חושב שאחד מחברי הכנסת החדשים והנמרצים וודאי הכין הצעת חוק שאוסרת ליזום שיחה בזמן נהיגה, אלא רק לקבל שיחות נכנסות.

הצעה דרקונית?
אולי. אבל תחשבו שמשפחה נמחקה בגלל (אולי) שיחץ טלפון מיותרת...

ישן 21-04-2006, 10:50

זה לא סלולרי, סלולרי מסביר שניה עד 5 שניות אי תשומת לב אבל לא 30 שניות
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אני משוכנע שמדובר בסלולרי..."

אני חוזר על מה שכתבתי
מצומת קק"ל(תל ברוך) לכיוון דרום על כביש החוף, ועד צומת איננשטיין יש 1.3 ק"מ.
אני עברתי שם בחושך ובחושך רואים היטב את הרמזור ואת המכונית העומדות ברמזור ממרחק של 800 מטרים.
מי שנוסע 100 קמ"ש יש לו 29 שניות לעבור את המרחק הזה. אפילו ב 150 קמ"ש יש לו כ 20 שניות להבחין באור האדום ובמכוניות.
לפי העיתון קלגסבלד לא בלם כלל. כך שזה לא שניה של חוסר זהירות, זה התנתקות מתשומת לב בנהיגה למשך 20 שניות או 30 שניות , זה הרדמות או שיכרות או נסיון ארוך להחליף דיסק או משהו מוזר אחר. ויורשה לי להטיל ספק בסיפור של "לא זוכר מה קרה" מפי אדם שלפי העיתונים כמעט לא נפגע. לפי מה שקראתי זה רכב שבנוי לתת הגנה מכסימלית לנוהג בו , כל ה high tec ,דומה לרכב משורין , רכב עם כמה כריות אויר מכל כיוון ,קורות צד ,קורות עליונות ,שילדה מחוזקת ,בולמי זעזועים ,לפי מה שקראתי יש לרכב משהו שדומה יותר לגחון ניגוח מאשר לטמבון, ממש פלא שלא קרה למי שהיה ברכב כלום. זה רכב שבנוי להשמיד את הרכב בו הוא מתנגש בלי שינזק הנהג.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר