לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 05:46
  zion789 zion789 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.06
מה הסיכוי שאקבל משהו..(מחר אני מתגייס זה דחוף!)

טוב מחר ה2.4 אני מתגייס לתותחנים ואני לא רוצה בגלל שאני לא רוצה קרבי...המטרה שלי היא כזאת לשבת במעצר ולקוות שייתנו לי מה שאני רוצה עכשיו הדבר שאני רוצה בכללי הוא לשבת מול מחשב להיות עם חברה כאלה צחוקים ושלא יהיו אשכנזים כאלה גאונים (ולא להשתחרר יומיות אני רוצה להיות תומך לחימה,בגלל שאני רוצה להיות עם חברה ולהכיר אותם קצת),אבל המקצוע שאני יהיה עם המחשב,אני לא רוצה שיהיה סתם מקצוע אלא מקצוע לאחר מכן בחיים(אני יודע...לעבוד בחברת הייטק משהו-בקיצור משהו טוב)עכשיו אני שואל אותכם איזה מקצוע שווה לי לבחור?ההעדפות שלי הם ככה ממר"ם,להיות משהו במודעין או חיל האוויר,עכשיו השאלה אם מה שאני בוחר זה טוב או שיש דברים בהרבה יותר טובים וטכנולוגיים כאלה,והאם כאשר אני יהיה בבקום ואני יעשה להם בעיות הם יתחשבו בי ויתנו לי את מה שאני רוצה?
דרך אגב אני בעל פרופיל 72 יש לי פלטפוס שעוד לא אמרתי ויש לי בעיות גב חמורות יחסית מהרגיל זה תמיד מתחזק לי..(זה יכול להיות ככה שאם יהיה לי שבר מאמץ אני יתעלף וזה בדוק),המטרה שלי שמה זה להוציא פטור מנעליים צבאיות ולהוריד פרופיל ל64 השאלה אם זה אפשרי?
מקווה שתענו לי על כל השאלות ששאלתי כי מחר אני מתגייס וזה דחוף לי..
תודה ציון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 12:21
  barak_666 barak_666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
צר לי לבשר לך ציון...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "72 זה לא כזה בטוח שתהיה קרבי...."

צר לי לבשר לך שלמרות רצונך לשרת בתפקיד טוב שיהווה לך מקצוע לחיים, הדבר לא יקרה בכל מקרה. ואת זה אני אומר כי עזוב אותך שבשורה התחתונה גם אם יש לך פרופיל 72 אתה יכול להתחמק מקרבי, אבל זה אומר לשבת בכלא, או כפי שאמרת, יהיה הרבה יותר טוב אם תוריד ל-64 ואז אתה בטוח לא קרבי - לך על זה... אפשר לעשות את זה ביום גיוס. אז למרות שאתה תמיד יכול למצוא את הדרך לצאת מקרבי, נכון לעכשיו, להגיע לתפקיד טוב אתה כבר לא תגיע, אלא אם תהיה דח"ש, או שתבקש מהמפקד שיהיה לך שיוציא אותך למיונים יותר מאוחר בתוך השירות שלך, והסבירות שזה יקרה היא די אפסית. ובקיצור ציון אישי הטוב, אני חושש שלמרות הפחד שלך מאשכנזים, אתה תיפול בדיוק איפה שרצית, בתפקיד שאין מיונים אליו, ושם נמצאים כל חסרי המוטיבציה לשרת, הדפ"רים, וכל אלה שאינם אשכנזים לצורך העניין...
ישן 01-04-2006, 12:55
  {{פרח בר}} {{פרח בר}} אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
אתה תהייה עובד רס"ר!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zion789 שמתחילה ב "מה הסיכוי שאקבל משהו..(מחר אני מתגייס זה דחוף!)"

עלק ממר"ם..
עלק צחוקים....
עלק , יש מאחורי תת אלוף!!!
כבר שמענו לא פעם אחת!!!
אתה תגיע לבק"ום..
יצעקו עליך קצת!!!
ותלך בדיוק לאן שהם יגידו לך!!!
אם תעשה בעיות תקבל בתחת!!!
ותאמין לי שהם ישמחו למצוא לך מקום בתור עובד רס"ר בשבטא...

מודיעין??!!!
נראה לך באמת??
בתור מה???
אתה חושב שתשב עם חברה... מול מפות ותוכניות גורליות..
ותעשו "צחוקים"???

"צחוקים" אתה תעשה כשתנקה שרותים באחד הבסיסים שבו תשובץ...
ותגיד לעצמך...
סעמק...
למה התגייסתי בכלל...
עדיף הייתי הולך קרבי.....

כי בקרבי יש חברה...
בקרבי יש צחוקים...
בקרבי יש חוויות מעבר ל "אוף... נתקע לי המחשב"...

הקיצר..
אם תשנה גישה יהיה עדיף בשבילך...
אם תילך עם הראש בקיר...
תאמין לי שגם תת אלוף לא יתלכלך בשביל למשוך אותך לאנשהו...
תבין.. פה זה כבר הכבוד שלו...
ותזכור שצריך לסמוך רק על עצמך!!!!

אני לא בא לשכנע אותך ללכת לקרבי..
אני פשוט הייתי מוקף (ובעצמי הייתי) בן אדם כמוך...
שלא רצה קרבי..
ישן 01-04-2006, 15:16
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zion789 שמתחילה ב "מה הסיכוי שאקבל משהו..(מחר אני מתגייס זה דחוף!)"

גיא בי אין לי שום רצון לריב איתך...לפעמים יש לך תגובות חכמות ולפעמים תגובות של ילד בכיתה ב' כמה זמן אתה בצבא גיא? מתי תבינו אתה ועוד הרבה ח'ברה פה שיש כאלו שגם עם פרופיל 97 פשוט לא מתאימים לקרבי? ואין בזה שום רע אדם שלא הולך לקרבי ויש לו הנתונים המתאימים שישב ויעשה חשבון נפש עם עצמו... לא אני ולא אתה נשפוט אותו

ציון - אתה לא רוצה קרבי אף אחד לא יכריח אותך להיות קרבי אבל גם אל תצפה להיות במקצועות מובחרים של מחשבים כמו ממר"ם רק לידע כללי ממר"ם זה קד"צ של 26 שבועות ככה שתוותר אתה רוצה תפקיד טוב תגיע לשיבטה בראיון אישי עם המ"מ מ"פ והמפק''צ תספר הכול יראו שאין לך מוטיבציה ויעבירו אותך לפלוגת ת"ל תסיים טירונות 02 ואז תשובץ באחד הגדודים של תותחנים בתור תומכ''ל בטירונות יתנו לכם למלא מנילה אתה רוצה משהו עם אלקטורניקה וזיקה למחשבים תבחר במפח''יק (מפקדת חיל קשר)

אגב ציון חיזוק קטן לטיפ שגיא נתן אל תתווכח עם המערכת בללכת ראש בקיר בסוף אתה תסיים באמת בתור עובד רס''ר או טבח 5-9 יומיות ואז באמת אתה תהיה מוקף ח'ברה בעייתים שבאים לצבא רק כי "ככה נהוג אצלנו במשפחה לעשות צבא"

עצה שלי אלייך תפוס תעצמך בידיים זה לא תיכון זה צבא

בהצלחה

וגיא שוב שום דבר אישי נגדך...קח את התגובה שלי כביקורת בונה
ישן 01-04-2006, 16:07
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
גיא
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי GuyB שמתחילה ב "[size=3]מה הקשר?![/size] ..."

[QUOTE=GuyB]מה הקשר?!

אמרתי לו את האמת!!!! והוא פרופיל 72 הוא חייב להיות קרבי אלא אם הוא מוריד פרופיל!!!!
אתה שמעת אותי אומר שזה רע מי שלא הולך לקרבי!?!?!?
מה אתה מוציא לי מילים מהפה?!?

מה תגובות של ילד בכיתה ב'??! הגיוני לך שהוא יקבל ממר"ם או מודיעין בכל"צ?!? אה?

אם זה היחס שמקבל בן אדם שרוצה לעזור אני לא מעוניין להיות פה...אני עם פרש גמרתי....שלום ולא להתראות[/

גיא נשמה שוב פעם לא רוצה לריב איתך לא רציתי לעצבן אותך ולא הוצאתי לך מילים מהפה אני מתנצל שנפגעת ממני

1.הוא לא חייב להוריד פרופיל יש לי חבר שיש לו פרופיל 97 התגייס להנדסה לא אהב את זה ואחרי שבוע הועבר לפלוגת ת"ל היום הוא אחראי ניהול מלאי באחד הגדודים של הנדסה ויש לו 97
2.התנהגתי בבוטות שאמרתי תגובות של ילד בכיתה ב' שוב קבל התנצלותי
3.זו לא דרך להגיד אני עם פרש סיימתי....לא בורחים מבעיות מתומדדים איתן ואף אחד לא טען לרגע שאתה לא עוזר

שוב נפגעת אני מתנצל!
ישן 01-04-2006, 16:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

טוב, די נמאס לי מהשטויות האלה. ננעל.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר