לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2006, 18:48
  liorgr liorgr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
מהנסיון שלכם,על שברי מאמץ מוציאים למז''י?

המקרה שלי: אני עכשיו סיימתי טירונות בגבעתי. מתוך ה4 חודשי טירונות 3 חודשים הייתי בבתים... מסעות/מד"סים/בוחן מסלול,כל אלה לא עשיתי... מה שכן,את כל השאר כן עשיתי-שזה תרגיל פרט,שדאות,הסמכת מפקד חוליה וכו'...

לדעתכם ומנסיון שלכם-יוציאו אותי למז"י? (ד"א מתי מוציאים למז"י כי בנתיים לא אמרו אצלנו לאף אחד שהוא יוצא... אז יגידו אחרי הרגילה?) וחוץ מזה שיש לי קב"א גבוהה וכמו שאמרתי מפקד חוליה וזה-אז כנראה בונים עלי.

עכשיו,יש לי את האפשרות לצאת באמצעות קומבינה,ואני שוקל להשתמש בה. מה אתם אומרים-לעשות את זה? כי אמרו לי שעםם בתים באימון מתקדם מה שאני יעשה זה יהיה מאזין כל הזמן. שהם יהיו בשטח אני ישמור. ואז סוף אימון יגידו לי שלא עשיתי כלום ואני יוצא... קיצר,קודם כל,לדעתכם יוציאו או לא?
ואם לא,אז להשתמש בקשרים שיש לי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2006, 19:13
  liorgr liorgr אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה נורא תלוי בסגל שלך ולא..."

גימלים על שברי מאמץ?

ואחי לרדת מחזור אני לא ירד. אם יש משהו מתיש בקרבי זה הטירונות הזאת. 4 חודשי טירונות! לבקש לחזור על זה שוב אני בחיים לא יבקש! לא היה קשה היה מתיש... כל החברים שלי התגייסו וכבר סיימו טירונות ואני רק עכשיו מסיים. תראה אם עכשיו יגמרו לי הבתים אז יעשו לי סרגל מאמצים חדש.. לא יגידו לי פתאום לרוץ מד"ס 4 איתם. ולא הפסדתי הרבה מתחינת תוכן ודברים של הכשרה-כמו תרגיל פרט שכאמור עשיתי. מה שהפסדתי זה דברים של כושר...

והסגל? לא יודע. תשמע המ"מ אמר לי שאם ירצו להוציא אותי הוא ילחם עלי חזק... וכל זה עוד זה תלוי בו אני נשאר עד סוף אימון מתקדם ואז אם יראו שבאמת לא עובר ישקלו מה לעשות איתי. אבל תאכלס-זה לא החלטה שלו. המג"ד יושב ורואה שלא עברתי לא בוחן מסלול,לא בר אור אמצע וסוף,ואני 3 חודשים בבתים ולא עובר לי,וזה כבר אימון מתקדם וצריך כושר וכו' וכו'. והמג"ד מחליט מה לעשות איתי-יחד עם המ"פ.

קיצר לא יודע אחי מה לעשות. רוצה להיות קרבי אבל קודם כל חושב על הבריאות |:
ישן 30-03-2006, 19:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי liorgr שמתחילה ב "גימלים על שברי מאמץ? ואחי..."

אצלי היה חייל ש-90% מהמסלול היה בב'. בסוף מסלול הוא הלך למפקדה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-03-2006, 20:21
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי liorgr שמתחילה ב "השאלה מה הבן אדם עשה ומה..."

לאותו חייל הבעיות לא נגמרו, נוסף על כך, הבחור קרס כל פעם שעשינו תרגיל רציני. אני משער שהיום יותר קל, מכיוון שרוב העבודה היא בקו. זה תלוי בך בעיקר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-03-2006, 21:54
  liorgr liorgr אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "לאותו חייל הבעיות לא נגמרו,..."

תשמע אני אחרי התרגיל חוליה שעשיתי חזרתי עם כאבים שכבר צלעתי...
ובנתיים עבר הזמן קצת נרפא לי אבל לא נעלם לגמרי... ואני מפחד לצאת כמו זה שהיה איתך שסוף אימון או סוף מסלול יגידו לי לעוף...

מצד אחד אני רוצה להיות קרבי ולא רואה הרבה אפשרויות אחרות (בואו נגיד שלפני צבא העלתי מ64 ל82 כדי להגיע לקרבי)... ונגיד עכשיו שאני שוקל אם להפעיל את הקומבינה אני לא יודע מה לעשות... מצד אחד כמו שאמרתי יש לי את הרעל הזה לקרבי... לתת ת'3 שנים למדינה...וגם מה המפקדים שלי יגידו אחרי שנלחמו בשביל להשאיר אותי ואני הפעלתי קשרים לצאת. ומצד שני אני חושב על הבריאות קודם כל וגם על מה עדיף בתור שירות בצבא,תפקיד כמו מדריך צלפים שהוא מעניין ויציאות טובות או יציאות חרא וטחינת צעירות אבל שירות שאתה יודע שעשית משהו... ואז אני גם חושב על האנשים במחלקה שחלק הם אחלה אבל הרוב פותחים שם עיניים שזה מגעיל (עלי בעיקר בגלל הבתים...)...

קיצר ככה יש דילמות ואני לא סגור אם להפעיל את הקשרים או לא

נערך לאחרונה ע"י liorgr בתאריך 30-03-2006 בשעה 22:02.
ישן 31-03-2006, 11:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "הכרת חייל שמתוך 4 חודשי טירונות עבר רק חודש ופספס אך ורק מה שהוא מתאר .? כי אני לא !"

בגדודים זה קצת אחרת. הבעיה העיקרית היא לא הטירונות. הבעיה מתחילה כאשר הבנאדם מפספס את רוב האימון מתקדם - וגם אז, לא בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך לאבד אדם.

ישן 01-04-2006, 16:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אז מה הפתרון .. מורידים מחזור לא ?"

אני לא יודע איך זה היום, אבל במשך השירות שלי, כל בנאדם שיכל להיות בקרבי היה, ואת מי שעשה בעיות, משכנו עד שיכלנו להפטר ממנו תוך מקסימום רווח לנו.

אז, לא הורדנו מחזור אף אחד - פשוט אותו בחור שהיה בב' העברנו למפל"ג. הוא היה שומר/שוטף כלים/ כולבויניק עד שהגענו לסוף מסלול. בצורה כזו אתה גם מפנה אנשים כשירים לביצוע משימות ואימונים.

ישן 31-03-2006, 06:58
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
קצת לא מסתדרת לי העובדה שציינת שבגינה אתה אומר ששהית חודש בלבד בטירונות ..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי liorgr שמתחילה ב "השאלה מה הבן אדם עשה ומה..."

ועדיין לדעתך "עברת הכול"
אז קודם .. אם זה ככה , רובאי 05 לא הוסמכת וזה ברור לך ..מה שאומר שגם לאימון מתקדם לא תוכל לצאת {07} עד שלא תשלים את מה שהחסרת .. כך שלא ממש ברור לי מי דיבר איתך ואיך בדיוק על קורסי פיקוד למינהם בלי שאת הבסיס אין לך עדיין
כול שציינת לעיל .. בנוגע לכן קובינות לא קובינות לפרופיל הרפואי שלך ..זאת כבר החלטה שלך ולא של אף אחד אחר ..
כמו שאני מבין יש לך 2 אפשריות בלבד
להחליט מה אתה רוצה בדיוק או לשחק על הפרופיל שלך בעזרת "קשרים" שיש לך
אני הייתי מציע , שב עם עצמך ותתחיל לחשוב כמו חייל ולא כמו תלמיד תיכון .. אתה נמצא כבר בתוך המערכת וכדאי שתתחיל לגבש לעצמך דיעה איך בדיוק אתה רוצה שיראה המשך השירות שלך ובזה אני שוב אומר :
רק אתה יכול לעזור לעצמך ולא אף אחד אחר
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר