לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2006, 09:11
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מצטרף חלקית - אני חשבתי לא להצביע בכלל יצא לי הכל מהאף
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אם אתה נגד אולמרט ואתה מחליט להשאר בבית - חיזקת את אולמרט..."

גם אשתי.
נכון להבוקר אשתי לא החליטה למי להצביע.
דבר כזה לא קרה לנו 32 שנה שאנו נשואים.
אני מצאתי את עלה ירוק בזכות שימון פרס (תבוא עליו רוחמה מאחורה)
עיינתי במצע - אחלה מבצע
ראיתי את ויילינט במקרה אם ה - upload יאללה תפסו אותי.
עכשיו שאני מקליד את התשובה הזו הסברתי גם לויינט אותו דבר.
בין לא לבחור בכלל ו/או סיכוי שחוק באדר עופר יגנבו לך את הקול והוא יתווסף לקדימה או אחורה.
לפחות תתן את הקול שלך לרעיון אחד חיובי שתופס אותך באיזו מפלגה.
אז גם מילאת חובה אזרחית מינימלית וגם נתת צדקה לאלה שנלחמים במנגנוני הפרסום הכסף והשחיתות.
יש 31 רשימות אתה לא עז אל תבחר במפלגות העיזים קח מהשהוא ותתן לו רק בשביל העידוד שרץ במרתון מלוכלך ועקום שתוצאתו העקומה ידועה מראש.
אם לא תצביע בכלל גם לא קורה אסון.יש לי במשפחה גם כאלה שלא הצביעו מעולם.
התקרה לא נופלת.כשיישנו את השיטה מה שלא נראה לי.הם לא עם מנגנון השמדה עצמי.
תראה מה עשו עם בחירה ישירה לראש ממשלה.
היה לי צבע בפנים יכולתי לבחור לביבי או לברק - המחבלים פרס ארס ושרון המושחת ועוזריהם חיבלו בזה עם העסקנים שלהם וכך נסתם הגולל על שינוי השיטה.
אני הצבעתי אז לברק גם אשתי כי הבן שלנו היה בלבנון (גם אני לפניו) הבטיח לצאת ויצא.לא הצבעתי למפלגה שלו.אני חושב הצבעתי לשינוי היו 4 או 5 מנדטים.אשתי לא היתה בארץ בכלל אולי לא הצביעה בכלל אבל אני כן זה בטוח היתה בחירה ישירה ושמחתי מאוד.לעבודה לא הצבעתי אז זה בטוח במאה אחוז.

אני מבין אותך.

תיבש ידי מלשים פתק מחר לצחי בוז'י או נעמי ולרמאים המושחתים האלה.

אבל החלטתי לתמוך בעלה ירוק רק בשביל הצעירים הנקיים הבלתי מושחתים שלא יכנעו למאפיות האלה.
לפחות תצא עם הרגשה חיובית יאללה נתתי למישהוא עידוד.
ביי

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 27-03-2006 בשעה 09:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2006, 23:51
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
זה וידיאו מפוברק - הוידיאו המלא של מייקרוסופט כאן
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "כבר עדיף שתצביע לגמלאים שידאגו לך בהיותך פנסיונר או קרוב לזה-"

אחד התאמץ ברוטר פתח ניק בשבת ודחף את הזיוף הזה 3 פעמים עד שרוטר חזר מבית הכנסת .

זה מהאתר של מייקרוסופט גם אותך האכילו בוידיאו גורמה...הוידיאו של MSN המלא הוא 53 דקות ושוקל 181 מגה.במקרה הוא נמצא שלם אם צריך.
זיוף למפגרים כאן הסטרימינג ישירות מ - MSN

אני מבין שאתה כל כך שונא אותם לפחות אל תזלזל בגולשים כאן עם זיוף.ואתה מנהל גורמה.אלק.זיוף גורמה.
זה מתאים לרוטר להשחיל שם וידיאו ערוך.
ואנשי ביילין מפיצים שהם עלה ירוק מהימין דווקא...את פרס ארס שלחו עליהם פעמיים תןך שבוע שלא יזנבו במרץ שצריכה ממשלה יציבה לאולמרד.לא 31 רשימות הם התחרות רק אלה שמנדנדים את יוסי שלו.הפודל.
הוידיאו השני הוא של ויינט אם הם מביאים לך אתהסעיף יש עוד צלולים לגמרי
וכתבות אוהדות לטובתם.אלק.גורמה מהשהוא.
38000 איש באו בשבילם ב- 2003 34000 ב- 1999 אולי מחר בערב יביאו לך סעיף גורמה ממש אם הם עוברים....מה שאני בעצמי לא בטוח...אפילו המצע שלהם ויינט פרסם.חבל"ז.הם עושים להם יחסי ציבור מצויינים ...גורמה...
אבל אשתי החליטה מחר להצביע לגימלאים אני לעלה ירוק - נתפזר
רק לא לאולמרד אני מקווה שמחר הוא ימסור את הכסא המעופש מזהב ודולרים לציפי ליבני.התמונה היתה שונה במעט אבל מאחל לו שינשום מחר את הסיגרים שלו בערב באופן עצמוני אבל גורמה....

The 3 in the top of the Greenleef List -
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.4law.co.il/video2.gif]

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 28-03-2006 בשעה 00:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר