לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2006, 23:41
  cola cola אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.05
צריך עזרה בקשר ללחצנים ומעבר לסרטון תודה מראש.

ערב טוב לכולם.

אני כבר בערך 3 שעות שובר את הראש ואני לא מצליח לעשות את זה (מה לעשות עד שאני שואל שאלות , עקשן אני :ס)
תיראו למדתי איך עושים לחצן , כאשר אני על הבמה אני עושה ctrl+F8 ואז מופיע לעשות button
אחרי זה אני נכנס עושה up over down (מזה HIT ?) ואז נוצר הכפתור אך כאשר אני עובר לedit
1. הכפתור לא מופיע לי על הבמה ובגלל זה אני לא מצליח לעשות שהוא יקפוץ לפריים אחר (יענו להתחיל את הסירטון)
אחר כך איך שהוא הצלחתי לקמבן שכך יהיה הריבוע (הלחצן) על ידי גרירה מהלייברי מצד שמאל :X
ואז שניסיתי להכניס לו ActionScript אז זה או שזה כלל לא מגיב ופשוט מריץ את הסירטון בלי כלום
או שזה מראה שגיאה אז ניסיתי להכניס אופציה של stop אבל זה לא עזר ככה המשיך ..

תודה מראש לעוזרים .

נערך לאחרונה ע"י cola בתאריך 25-03-2006 בשעה 23:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 00:05
  D D3vil D D3vil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cola שמתחילה ב "צריך עזרה בקשר ללחצנים ומעבר לסרטון תודה מראש."

אחרי שאתה יוצר את הכפתור , הוא לא מופיע לך על הבמה ישר.. הוא נכנס לך לספריה(library)
בשביל לפתוח את הספריה , אתה צריך ללחוץ "F11" ואז יפתח לך בצד ימין חלון , ושם אתה תראה את הכפתור , פשוט תגרור אותו לבמה וזהו, אתה מסודר..

אבל תשים לב שכשאתה עורך את הכפתור נפתח לך תת-חלון כזה למעלה, אז אל תשכח ללחוץ על "Scene 1" לפני שאתה גורר את הכפתור, כי אז הוא לא יתן לך כי אתה בעצם מכניס את הכפתור לעצמו...

בקשר ל"hit" - זה השטח שיהיה אפשר ללחוץ על הכפתור.. לדוגמא , אם הכפתור שלך זה אותיות "אב" אז בשביל ללחוץ על הכפתור צריך ללחוץ על האות עצמה ולא על השטח ביניהם, אז אתה עושה איזה ריבוע ב"hit" (לא יראו אותו) וזה יהיה השטח שאפשר ללחוץ בשביל להגיע לכפתור
אם הכפתור שלך הוא כבר ככה צורה עם מילוי אז אין צורך לעשות את זה..

מקווה שהבנתי אותך נכון, בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:57

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר