לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2006, 08:31
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
למה אולמרט רצה דם בעמונה

למה אולמרט רצה דם בעמונה
תאריך : 19/03/06 09:14
מחבר/ת : יפתח6

לאחרונה הבנתי למה אולמרט רצה דם בעמונה. לא ראיתי דעה זו בעיתונות ולכן אשמח אם תפרסמו אותה.
ראשית ברור שאין כאן עניין של פרוק ישוב בלתי חוקי, שכן קיימים אלפי בתים והרבה ישובים לא חוקיים ברחבי הארץ משני עברי הקו הירוק ולכן הנימוק של אכיפת החוק לא יכול להסביר למה היה צריך להחריב דווקא את עמונה ודווקא עכשיו. אומנם נאמר שעמונה נמצאת על קרקע פרטית של ערבים אבל העובדה היא שאף ערבי לא הגיש עתירה נגד עמונה, העתירה הוגשה על ידי נציגי "שלום עכשיו". שנית ברור שאכן ניתנה הוראה לפינוי אלים עם מה שיותר נפגעים ויתכן גם הרוגים. אחרת צריך להניח שכל השוטרים השתגעו ביחד וזה פחות סביר. אומנם נאמר שהשוטרים רק הגיבו לאלימות נגדם אבל עיון קצר באירועים אלימים בעת האחרונה מפריך טענה זו. דוגמא טובה היא ההתפרעות בסוף משחק הכדורגל בין בית"ר ירושלים לסכנין באצטדיון דוחה בסכנין. בעמונה נפגעו מעל למאתיים איש כולל עשרות פגועי ראש ופצועים קשה ובינוני מקרב המתנחלים. באצטדיון דוחה באירוע אלים יותר היו נפגעים ספורים בלי פגיעות קשות.

אכן נאמר מפי מספר אנשים שאולמרט רצה דם בעמונה בגלל מניע פוליטי. ניסיתי להבין מה המניע הפוליטי. שיראו שהוא מנהיג חזק? ובכן אולי אבל זה לא נראה לי נימוק מספק ובעובדה הוא לא הראה את נחת זרועו בשום תחום אחר. כדי להסיח את הדעת מעליית החמאס והתגברות הטרור ,עקב עקירת גוש קטיף ויישובי צפון השומרון? ובכן גם זה לא ממש מחזיק מים, כיום נושא האלימות בעמונה כבר ירד מהחדשות והבחירות עוד רחוקות. כדי למשוך מצביעים מהשמאל? ובכן נראה לי שיותר מצביעים מהימין ברחו מקדימה מאשר מצביעים מהשמאל שהצטרפו לקדימה עקב החרבת עמונה. אבל פה מתקרבים למה שנראה לי כסיבה האמיתית.

גם בשמאל יש מעט מאד אנשים שדם של מתנחלים עושה להם את זה. העניין הוא שבקרב התקשורת ובמערכת המשפט (פרקליטות המדינה ,יועץ משפטי, בג"ץ וכו') אחוז הערפדים הנ"ל גבוה במיוחד. נציג בולט במיוחד הוא כתב הטלביזיה והעיתונאי אמנון אברמוביץ. מיותר לציין שלקראת הבחירות הקרובות ההשפעה של התקשורת ומערכת המשפט היא מכרעת. אולמרט קיבל את סגנות ראש הממשלה כפיצויי במסגרת חלוקת התיקים של הליכוד. מספר פרשיות בעייתיות תלויות מעל לראשו. על פניו אין לאולמרט את הניסיון והכישורים להיות ראש ממשלה. לכן כדי להיבחר לראשות הממשלה אולמרט חייב תקשורת אוהדת ומערכת משפט מגוננת. יועצי אולמרט הבינו שהאתרוגות נקנית בדם של מתנחלים ולכן זה מה שראינו. בדיעבד נראה לי שהם צדקו, האלימות בעמונה נשכחה כמעט אבל הערפדים בתקשורת זוכרים אותה ומעניקים לאולמרט תקשורת אוהדת שערכה גדול בהרבה מכל תשדיר בחירות.

לסיום במידה ותחליט לפרסם דברים ברוח זו אני חושב שהדוגמא של אמנון אברמוביץ היא חשובה במיוחד ואין להשמיט אותה מטעמי תקינות פוליטית. בלי דוגמא זו הטיעון מאבד את ממשותו והופך להשמצה לא מבוססת.

יפתח מעין, בינימינה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-03-2006 בשעה 08:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2006, 10:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
"אני בין הטוענים"? מצטער, אבל אין אפילו דמיון שטחי ביני לבין סטאלין...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אין לפוצץ ראשו של אף אחד - אבל מה בדיוק עשה הנער על הרצפה, זאת לא היתה רצפת ביתו"

ההכאה ללא אבחנה צולמה מאינספור זוויות, ואפילו לכתב ערוץ 2 (שאינו חשוד באהדת הימין/מתיישבים),
נפלט ש"הם מגזימים כאן נורא" (המשטרה).
הרוב המכריע שכב על הרצפה - ואותם היכו הכי חזק (כנראה שזה הכי קל...). צילומי ה"שוטר" החובט
בהיסטריה לכל עבר, בתוך חדר סגור, כשסביבו נערים שוכבים, והוא מתופף על ראשיהם בעזרת אלה,
זה מראה מחריד, שגם אם אותו "שוטר" ייזרק לתא סגור לחודשים ארוכים, עדיין לא יימחה (אני לא חושד
ב"שוטר" שהוא חשב על מפגן כזה בעצמו...). דרג מדיני נתן הוראות לשוטרים להפעיל כוח פיזי - וחלק
מהם ביצע זאת בדבקות יתרה (מובן שאצל החיילים זה לא התרחש, ומובן שחלק מהשוטרים מסמס את
ההוראות הלחלוטין-לא-חוקיות האלה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר