לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2006, 19:49
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
שאלה חשובה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "עזרה במציאת סמלים של יחידות..."

שלדג זו סיירת??זאת אומרת מי שמסיים מסלול בשלדג נחשב לסייר??
כי אם אני יגיד ידפיס את הסמל של שלדג על החולצה אני יכול לרשום סיירת ****(לא שלדג כמובן אלא את שם הקבוצה)???
זה יהיה נכון???
יש למשיהו הצעות בקשר לסמלים יפים של סיירות שכדאי להדפיס על החולצה(רצוי כמה שיותר מובחרות כי זו קבוצה של כושר קרבי אז אל תביאו לי פלח"ן גולני,גבעתי צנחנים וכו וכולא שזה לא מספיק מובחר כמובן ובלי לזלזל בכלום,זה פשוט לא מתאים לחולצה של קבוצה של כושר קרבי).

תודה לעוזרים!

נ.ב
רק מי שיודע בוודאות לגבי שלדג אם היא סיירת או לא שיגיב בנושא כי אם נדפיס את זה ונרשום סיירת **** והיא לא זה יהיה לא נעים

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2006, 21:12
  maglan4ever maglan4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
אוי אתה כזה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "שאלה חשובה.."

תגיד לי איך אתה מעיז לזלזל ביחטיו"ת של חי"ר ?!

עם גישה כזו אני בטוח, בטוח שאתה לא תגיע ליחידה מהסוג הזה, אתה בכלל מבין מה אתה מדבר כשאתה אומר "לא מובחרת מספיק" ? אתה יודע מה חה"ן\פלס"ר\עורב גולני גבעתי צנחנים ונח"ל שווים שאתה מדבר ככ
ה ? אני פשוט לא מבין את הגישה הזאת מצד אנשים שחושבים שהם יגיעו לכל דבר אז הם קוראים ליחידות מסוימות "לא מובחרות" מספיק.
זה לא מובחר מספיק בשביל ה"כושר קרבי" שלך ? אני בספק אם עשירית משם יגיעו לאחת היחטיו"ת

לך תלמד את המסלול של פלס"ר גולני תגיד לי אם הוא מספיק קשה בשבילך, ואז תלך עם נמר על הגב, כמובן.

ישן 17-01-2006, 22:43
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
ואו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "עזרה במציאת סמלים של יחידות..."

ואו חבר'ה קצת הגזמנו לא??אם הייתם קוראים כמו שצריך הייתם רואים שכתבתי:"לא שזה לא מספיק מובחר כמובן ובלי לזלזל בכלום".
אני פשוט מחפש סמל של היחידות הכי מובחרות כדי לתת מוטיבציה לקבוצה,ותגידו מה שאתם רוצים שייטת 13 יותר מובחרות מפלס"ר כלשהו.
ושוב אין פה בכלל זלזול.אם אני יגע לאחד מן הפלס"רים לא יהיה מאושר ממני,אך אני רוצה לשאוף גבוה יותר.
אני אישית חושב שלתת סמל של יחידה מובחרת כמו:שלדג,מטכ"ל ושייטת יותר יעיל ונותן יותר מבחינה לשים סמל של פלס"ר.
לצערי לא הבנתם נכון ואין פה שום זלזול!אני פשוט מעדיף לשים סמל של יחידה כמו שלדג או מטכ"ל או שייטת על החולצה.
אבל אני יכול להגיד שסמל של פלס"ר גולני ממש מוצא חן בעיני פשוט יש העדפה לקבוצה ולי ליחידות שציינתי...
ושם אין שום זלזול לא בפלס"רים ולא עורב ולא כלום!!
maglan4ever אם היית קורא כמו שצריך אתה תראה שציינתי במיוחד ואמרתי :"לא שזה לא מובחר מספיק".
ואני הייתי חוסך את ההערות שלך בקשר שאני בטוח שאתה לא תגיע למקומות כאלה והכל.תגיב כמו HU99 אבל אין צורך להעליב...

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 17-01-2006 בשעה 22:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר