לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2006, 19:05
  Nin_Modern Nin_Modern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misheo שמתחילה ב "החלום נגמר"

כדי לקבל גיבוש צנחנים/דובדבן אתה צריך לסמן במנילה 5 צנחנים ו5 דובדבן וישלח לבייתך מועד לגיבוש בהתאם למחזור הגיוס שאתה מיועד אליו. הגיבוש הוא בערך שלושה חודשים לפני הגיוס.

אם תסיים את הגיבוש אולי תתקבל לצנחנים ויש סיכוי שתתקבל לצנחנים כמאותר דובדבן. לפי מה שהבנתי רוב עוברי הגיבוש מתקבלים על תקן מקום פנוי.
כמואתר דובדבן אתה מתגייס לצנחנים ועושה גיבוש יח"טיות בקבוצה של מאותרי דובדבן, שמעתי שרוב האנשים שמסיימים את הגיבוש מתקבלים לדובדבן, שמעתי גם שבמקרה שאתה לא עובר יש סיכוי שתגיע לפלח"ן או לפלנ"ט, קח את המידע הזה בעירבון מוגבל.

במקרה שאתה מתגייס לצנחנים לא כמאותר דובדבן אתה יכול לגשת לגיבוש יח"טיות. שמה אתה יכול להתקבל: לפלס"ר, פלנ"ט, פלח"ן ולפלחי"ק.
ישנן גם עוד שתי יחידות: מגלן וינמ"מ, אשר רוב המידע עליהן סודי. ישנן כל מני שמועות על דרכי ההגעה ליחידות האלה, שמועות כמו שמי שמגיע הוא נפל סיירת מטכ"ל או שמי שמגיע עבר לפחות שני גיבושים מרכזיים ליחידות העלית, השמועות ללא ביסוס ממקור רשמי ולכן כך את זה בעירבון מוגבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2006, 19:06
  liordatel liordatel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.05
תמקד את השאלה

כעיקרון זה מתחלק ל2
דובדבן ושאר היחידות, הכוונה ליח"טיות.
כדי להיות מאותר דובדבן בראיון שמתקיים בגיבושון צריך להגיד שאתה רוצה דובדבן.
ואם אתה רוצה יח"טיות אתה הולך כרגיל לצנחנים, עושה גיבוש יח"טיות, מסיים כמו גדול ומחזיק אצבעות(:
חוצמזה אחי באמת כל הכבוד שסיימת יום סיירות, חפיף על היום מיון, גם לא רצית אז לא נורא.
אני גם בטוח שלא עברת את המיון בגלל שאתה לא באמת רוצה חובלים.
דרך אגב, אם אתה מאותר צוות אויר ועובר את כל הירפ"א ומסיים גיבוש טייס אתה גם זכאי לראיון צנחנים

אגב, מי שדיבר פה על מגלן, מקבלים את זה גם כן דרך הגיבוש של היח"טיות.
כמובן שיש עוד דרך והיא לקבל ראיון מגלן אחרי גיבוש מטכ"ל. אבל מאחר ואין לך גיבושים נוספים זה לא רלוונטי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www1.idf.il/SIP_STORAGE/DOVER/files/2/23802.gif]
אריות מלחמה.

נערך לאחרונה ע"י liordatel בתאריך 12-01-2006 בשעה 19:09. סיבה: ככה
ישן 12-01-2006, 19:11
  misheo misheo אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.10.05

וואי תודה רבה על המידע הרגעתם אותי .. עכשיו אני מבין שיש לי עוד הרבה דברים פתוחים בצבא ושום דבר לא אבוד ...

אחי יש לי עצה אחת בשבילך - תהיה עצמך !!!! אני ניסיתי בכוח לדחוף כל מיני דברים כדי שיראו שאני כאילו מנהיג - וזה עלה לי ביוקר ... תהיה עצמך ,אל תמציא דברים ואל תתדחוף בכוח שאתה מנהיג ...
בשאלון 300 תכתוב את האמת ואת מה שאתה חושב כדי שלא יווצר מצב שיהיו לך 2 דעות שונות בשאלות דומות ...
באתר של חיל הים יש מושגים כאלה של חיל הים שאני ממליץ לעבור עליהם - זה יכול לעזור
חוץ מזה תבוא בגישה שאתה עובר , תהיה עצמך ותכתוב רק דברי אמת בלי להסתבך - ויהיה בסדר .
לפי דעתי מתוך 60 בערך 15 התקבלו לחובלים ועוד 10 בערך לצוללות אבל זה סתם השערה שלי יכול להיות שיותר קיבלו חובלים אפילו .
ישן 13-01-2006, 18:07
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי BIG^O שמתחילה ב "עשיתי מיון חובלים השבוע אחרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BIG^O
עשיתי מיון חובלים השבוע אחרי יום סיירות (עברתי)
אם יש לי טיפ אחד זה תהייה עצמך
בחלק הראשון קשה לשקר כי זה עובדות יבשות (תביא פלאפון כדי שתוכל לשאול את אבא מה הוא עשה בצבא)
בחלק במחשב שוב אין מה לשקר זה כמה מבחני ידע
ובשאלון 300 אתה בכול מקרה לא ידוע מה הם מחפשים (זה לא רק עקביות) אז אם תהייה עצמך בכול שאלה לפחות תדע שזה עקבי כי תחלס הדעה שלך לא תשתנה ב10 דקות

בעיקרון זה יום יחסית קצר
מקווה שתעבור אותו
אגב מומלץ לא להביא MP3 כי תחלס יש שם אנשים איכותיים ויש הרבה זמן המתנה אצלנו כולם דיברו והיה ממש מצחיק

שוב בהצלחה

אח שלו
לא עדיף לשאול את אבא מראש מה הוא עשה במקום להרים צלצול משם...?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר