לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2005, 17:40
  John18m John18m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The-Decoder שמתחילה ב "שאלה לגבי קורס לוט"ר"

1. איך מגיעים מחי"ר יעודי ללוט"ר?
בעיקרון, עד למחזור נוב' 05 רק מי שהיה נופל מיחידה מובחרת כלשהי היה זכאי לראיון לוט"ר, ולהתחיל שם מסלול.
למחזור נוב' 05, מתגייסי חי"ר יעודי בלבד, היו יכולים לגשת במקביל לגיבוש "עוקץ" לגיבוש לוט"ר, ולהתחיל את המסלול ביחידה.

2.איזה קורסים עוברים שם??שמעתי שמתמקצעים בהמון נשקים...זה נכון??
האם התפקיד של לוט"ר זה רק להדריך יחידות מיוחדות או שהם גם יוצאים לפעולות?
למה יש להם הכשרת חי"ר אם הם מדריכים ביחידות מיוחדות??הם רק מסבירים להם והכל,זה לא שהם יוצאים לפעולות.. נכון??

בקורס מדריכי הלוט"ר ("מסלול לוט"ר") מתמקצעים כמעט על כל הנשקים המבצעיים של צה"ל, החל מאמ-16, אקדח, עוזי בגרסאותיו השונות, ועד לנגיעה בנשקי צלפים (כן, כן, זה לא טעות).
בעיקרון , התפקיד של הלוט"ר זה רק להדריך יחידות מיוחדות, עם עוד נגיעה מבצעית קטנה שקשורה לאבטחה. פעילות מבצעית של מעצר מבוקשים בשטחים אמנם לא יוצא להם לעשות, אבל יש פעילויות יותר קטנות ומעניינות שכן יוצא ללוט"ר לעשות, שמן הסתם לא נפרט עליהן כאן. השאיפה העתידית היא להגדיל את הסד"כ של הלוט"ר, ובכך להפוך את היחידה ליחידה מבצעית לכל דבר.
למה הם עושים הכשרת חי"ר? הם לא יכולים להדריך דברים שהם בעצמם לא יודעים לעשות, נכון?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 22:31
  John18m John18m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
תשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The-Decoder שמתחילה ב "שאלה לגבי קורס לוט"ר"

השאלה שלי היא כזו-

שברתי את היד שהייתי קטן. בשיעורי קרב מגע, שהבנתי שהם קטלניים בקורס, יש לי מצב לעוף על זה?
דהיינו- לשבור שוב את הידע \ כאבים ביד?

שבר שהיה לך ביד כשהיית קטן לא ישפיע על התפקוד שלך היום..
לעומת זאת ,מה שכן מפריע, זה דברים שהיו לך בזמן השירות הצבאי כמו שברי מאמץ לדוגמא, כי אז זה מונע ממך לתת לואקיק (סוג של בעיטה, שבועטים עם השוק) כמו שצריך ורק מכאיב לך יותר.
בנוסף, אני אגיד לך שחבר שלי סיים את המכין של השייטת עם יד שבורה, ללא גבס.. קיצר , הכל אפשרי.

תינתן גם אפשרות למתגייסי מרץ 06 לחיר יעודי להגיע ללוט"ר?
תודה.

תשמע, אני כבר לא בלוט"ר, ואני לא מקור מוסמך לעניין הזה. לפי מה שאני יודע לא ייפתח מחזור מרץ 06 ללוט"ר, בעיקר כי המסלול שנפתח בנוב' 05 הוא נסיוני והפקת הלקחים ממנו תיקח עוד זמן, מה גם שעל פי הידוע לי נפתחו שני צוותים של היחידה, שאמורים "להספיק" לשנה, משמע הפעם הבאה שייפתח גיוס ללוט"ר יהיה בנוב' 06.

יום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר