לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2005, 00:15
  אלון_ אלון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.05
גועל נפש.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Amir18 שמתחילה ב "בתור צנחן טרי גיוס נובמבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Amir18
זאת החטיבה הכי טובה בצה"ל לדעתי...
אנשים זהב, בסיס חלומי, פשוט אין לך מושג איזה תנאים מעולים בשביל להיות חייל קרבי...רעל לא חסר, קורס צניחה כומתה אדומה, נעליים אדומות, חולצה בחוץ שכולם יודעים שאתה צנחן...פשוט כבוד אחי אין לי מה להגיד לך יותר מזה...רמה הכי גבוהה שיש...

די די די אני כמעט ולא מגיב פה אבל אתה פשוט הגעלת אותי עכשיו!!! אתה פשוט מגעיל אותי, הצנחנים היא חטיבה פשוט מגעילה!!!!!!!!
אתם אפילו לא יודעים איך לבנות אוהל 12 יא חבורה של מגעילים ומפונקים. אז אם אתה מדבר על רמה, אין על הנח"ל, החטיבה הכי סבבה עם האנשים הכי סבבה.
קיצר דחוף את הקנפ"צ ואת הכומתה האדומה שלך לתחת, יא צ-ע-י-ר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2005, 00:04
  Educated Fool Educated Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
תראה אחי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SX123 שמתחילה ב "הממ צנחנים"

אני מצטער אם בפעם הראשונה שתקרא את התגובה שלי יבוא לך רק לקלל אותי ולהגיד דברים כמו "ביקשתי שתרעילו אותי ולא ההפך!" אבל אני רק מנסה לעזור...

אז ככה, ואני אומר לך את זה בצורה הכי בוטה שיש. אם אתה כבר לא בטוח בקשר לזה שאתה רוצה להיות בצנחנים, אז האמת היא שאין יותר מדי סיכוי שתעבור את הגיבוש אלא אם כן הוא יהיה לך ממש ממש ממש קל (מה שאני בספק אם יקרה). כל גיבוש בצה"ל, לא משנה של איזו יחידה (חוץ באמת מגיבושים בלאי כמו קשר"גים למשל) חייב להיות קשה במידה זו או אחרת. אחרת הגיבוש לא ישיג את מטרתו-לסנן אנשים שלא ממש רוצים\מתאימים. בסופו של דבר, גיבוש זה עניין של התאמה ושל רבק. כיוון שהתאמה זה לא דבר שנתון לשליטתך, אין לך מה לחשוב על זה, ולכן נעבור לדבר השני-לרבאק.
זה שאתה אומר לאנשים "תרעילו אותי לקראת הגיבוש" אני לא מאמין שזה הפתרון.. (מניסיון.. גם אני עשיתי את זה לפני הגיבוש טיס וזה לא ממש עזר)
מה שכן יכול לעזור לך לעומת זאת, זה לחשוב עם עצמך ברצינות על העתיד והיעוד שלך בתור צנחן.
תשאל את עצמך שאלות כמו:
מה אני מנסה להוכיח בכך שאני הולך לצנחנים?
האם זה באמת מקומי?
האם אני באמת מורעל או שיכול להיות שבאמצע אני אמאס בתפקיד?

אם אתה מגיע להבנה עצמית שזה באמת מה שאתה רוצה, אז משם יבוא הרעל, משם יבוא הרבאק באמצע הגיבוש שיעזור לך להרים עוד שק מזדיין על הגב הקרוע שלך.. בצורה הזאת תסיים את הגיבוש.
ואם אתה מגיע להחלטה שאתה לא באמת רוצה את זה, או לחילופין שאתה אומר דברים כמו "אני רוצה להיות צנחן כי נראה לי סבבה להיות צנחן" אז אני לא מאמין שדברים בסגנון של "צנחנים צונחים וזה מגניב" או "לצנחנים יש כומתה אדומה ונעליים אדומות" יעזרו לך.

אני למשל הלכתי לגיבוש טיס בגישה של "יאללה ננסה.. עד עכשיו הלך לי בקלות במיונים, אז בטח גם זה לא יהיה קשה" או "יאללה נלך לטיס כי נראה לי מגניב להטיס מטוס.. זה יכול להיות אחלה חוויה"
וזה לא שלא התאמנתי, התאמנתי לקראת הגיבוש, קראתי המון חומר, שאלתי המון בפורום, אבל בסופו של דבר, לא החזקתי מעמד כי עלו לי בראש מחשבות של "אני לא באמת צריך את זה"
(וזה לא שאני לא מסוגל לסיים דברים כאלה.. כבר סיימתי יום סיירות)
כל זה בגלל שלא באמת ראיתי את עצמי שם. לא האמנתי שאני באמת רוצה את כל העומס ואת כל האחריות הזאת שמגיעה עם התואר "טיס".

בכל מקרה בנאדם.. אני לא מנסה חס וחלילה להוציא לך את הרוח מהמפרסים, אלא לגרום לך לרעל, אבל אך ורק אם הוא מגיע ממקום אמיתי. אחרת אני חושב שיהיה לך מאד קשה לסיים את הגיבוש הזה, או שגם אם כן תסיימו, אתה עלול למצוא את עצמך במקום שאתה לא באמת רוצה.
מקווה שהבנת אותי על הדרך הטובה.
בהצלחה בהמשך דרכך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר