לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2005, 23:22
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי POWER RED שמתחילה ב "ציור עבור תרגיל"

• מה אתם חושבים כאשר רואים את הציור?
שמישהי השתוללה עם הצבעים
מוזר, סוריאליסטי על גבול המופשט. מאד רווי.
  • מה אתם מרגישים כשאתם רואים את הציור?
הממ... נחת, רוגע, שלווה. (ואז נכנס עניין האישונים החסרים. לרגע חשבתי שיש לי זכות ראשונים על העניין, אבל אז כולם התחילו להחסיר אותם מהציורים שלהם. ואני אומר: אנשים, די! רק אני לא מצייר אישונים בפורום).
  • האם אתם מתחברים אליו?
את האמת, לא ממש. אבל זה לא משהו אישי. אני פחות אוהב את הסגנון המופשט הזה. הראש והרקע דווקע בסדר, הגוף שובר את ההרמוניה לדעתי. אולי היה מקום לצבוע אותו לפי אותה סכימת צבעים.

חזקי ואמצי, נשמח לשמוע קצת פרטים על הלימודים שלך.
חוץ מזה, שיעורים זה מעצבן, לצערי. הלוואי והיה קצת יותר חופש יצירתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 13:17
  POWER RED POWER RED אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.05
אנשים, תודה על התגובות!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "[list] [*][b]מה אתם חושבים..."

אני לומדת במדרשה לאמנות בית ברל (קרוב לכפר סבא למי שלא מכיר) הוראת אמנות פלסטית.

לAU9 שיעורים זה מעצבן רק כאשר ממש מגבילים אותך לצייר כל הזמן את אותה הקוביה באותה צורה ובאותו צבע. ואת זה לא עושים בשיעורים אלה. יש כאן אמנם חוקים, אבל רק חוקי משמעת. זה כמו שמבקשים לצייר קוביה, ואתה יכול לצייר אותה בכל מיני גדלים, בכל מיני צבעים ובכל מיני סגנונות, רק שתיראה כקוביה. המרצה מנסה ללמד אותנו חשיבה של צבעים, קווים, כתמים וצורות. וכמובן את הכרתם..

ובעניין האישונים.. חחח.. תאמין לי שאני לא מעתיקה ממך. רק שקשה לי לצייר את האישונים, כי עוד לא תפסתי את המהות של האישונים, העיניים הן חלונות לנשמה, ואני עדיין לא רואה את זה. אז העדפתי באותו זמן לציירן כריקות (ולא כריקניות), כי זה מה שאני רואה כרגע. לאט לאט האישונים יתמלאו בצבע ובמהות, וכחלון של הנשמה. לא ציירתי במטרה להביע ריקנות או משהו אחר.

להגר, רעיון טוב מה שאת אומרת, רק שבאותו הזמן שציירתי את הציור, למרות שהכרתי את סוגי הטכניקות היה לי קשה לציירם בציור משום שאני לא מכירה את השפה הזו של שילוב הטכניקות וביטויין בציור. לכן העדפתי להתמקד בחלק השני של התרגיל - הצבעים.

אני שולחת עוד תרגיל - והפעם תרגיל בקווים. המרצה ביקש מאיתנו לצייר את המקסימום הקווים שאפשר לראות או לדעת, את סוגי הקווים מבחינת עובי, תחושה וסגנון.
אני יודעת שהציור שלי הוא לא מאה אחוז מבוצע לפי הוראות התרגיל, אך אני לפחות בכיוון הנכון, והמרצה מאוד שיבח את העבודה. היה לי מאוד קשה לבצע את התרגיל הזה למרות שהוא נראה פשוט, משום שכל החיים ראיתי את העולם בצורות. מעולם לא ראיתיו בקווים..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מה דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר