לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2005, 18:45
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "צריך המלצה"

לפי הסקירה ב-DPReview.com היא נראית מצלמה לא רעה בכלל, במיוחד בזכות תחום הזום האדור שלה - 28 מ"מ בקצה הרחב מול 300 מ"מ בקצה הארוך, זאת עדשה מאוד שימושית (גם רחבה וגם ארוכה מספיק, אני אוהב את ה-28 מ"מ בקצה הרחב - רוב מצלמות ה-UZ מתחילות באיזור של 35 מ"מ שזה ממש לא רחב לצילומי ארכיטקטורה ונופים). חבל רק שאין לה מייצב תמונה (קטע בעייתי קצת באורכי מוקד גדולים) והביצועים ב-ISO גבוהים הם, איך נאמר בעדינות, לא משהו, כמו כל המצלמות הקומפקטיות (חוץ מפוג'י F10, אבל היא כבר סיפור אחר).

לפני שאתה שולף את כרטיס האשראי, הייתי ממליץ לך לבדוק גם את ה-S2 IS של קאנון - אמנם היא "רק" 5 מ"פ, אבל יש לה זום אופטי x12 וגם מייצב תמונה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2005, 18:50
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
לא יעני ולא בערך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "צריך המלצה"

היא לא רפלקסית בכלל.
היא נקראת SLR LIKE כלומר נראית כמו רפלקסית אבל מבחינת המבנה היא מצלמה דיגיטלית "רגילה". העינית היא EVF ולא עינית אופטית TTL, והעדשה לא ניתנת להחלפה, החיישן קטן הרבה יותר מגודל APS שישנו ברוב הרפלקסיות.

יכול להיות שהיא טובה, אני לא מכיר בכלל, אבל היא לא יכולה להחליף מצלמת רפלקס. היא יכולה להיות יופי של מצלמה ראשונה, תלוי מה אתה מצלם ומה רמתך. בשום מקום לא כתוב שמצלמה ראשונה צריכה להיות רפלקסית וגם לא דומה לרפלקס.

מקווה שעזרתי לך עם ההבדלים ואני עוד יותר מקווה שמישהו שיודע יותר על המצלמות מהסוג הזה יפרט לך עוד. עצה שלי, אל תתפתה לטריקים שיווקיים ולמראה חיצוני.

ישן 21-11-2005, 19:30
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "תודה על התגובה ברור לי שזה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jecky666
תודה על התגובה
ברור לי שזה לא אס אל אר. ואני לארוצה רפלקסית אמיתית. כי אין לי כסף לזה גם ככה. כאילו גם כשיהיה כסף. אנלא מבזבז כל כך הרבה על גוף. ואז עוד עדשות.
ואני לא נופל בדרך כלל לתרגילים שיווקיים. אבל הוא הביא לי תמצלמה בידיים יעני ונתן לי לצלם. והוא לא הראה לי יעני תתמונות שהחברה שולחת. זה תמיד נראה מקצועי ברמה פסיכית לא משנה באיזה מצלמה.
הוא הראה לי תמונות במחשב האישי שהיה לו שהוא צילם בטין עם המשפחה. והיו שם תוצאות ממש יפות.
בגדול נראה לי אחלה מצלמה. אבל אני לא הכי מבין.
בקשר למייצב תמונה מה זה בידיוק עושה ?

לא הבנתי כל כך את השאלה ולא את הסיבה שהמילה יעני מופיעה כל כך הרבה פעמים. מה זה מקצועי ברמה פסיכית? ולמה לא משנה באיזה מצלמה מדובר?
אין סיבה שלא יהיו תוצאות מעולות במצלמה הזו אבל בשוק לא חסרות מצלמות שנותנות תוצאות מעולות. אתה צריך לחשוב מה חשוב לך במצלמה ולפי זה לקנות.

מיצב תמונה מזיז את החיישן (או אלמנטים בעדשה) בתיאום עם תזוזות היד שלך. זה עוזר לחדות התמונה בצילום במהירות נמוכה ושימושי במיוחד באורכי מוקד ארוכים ("זום אין").

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר