לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2005, 00:05
צלמית המשתמש של Novellspy
  Novellspy Novellspy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ron_ שמתחילה ב "רכישה בארץ מהאתר- bhphotovideo.com שאלות..."

הזמנתי פעמיים מהם קצת הציק לי שהם רצו תצלום של הכרטיס אשראי אבל בקטנה.

המשלוח מגיע מהר תוך שבוע בערך, הם מאוד אמינים. אחריות אני לא חושב שיש בכל זאת מחול אבל אם תעביר את התכולה לארהב תוכל לקבל מהם את האחריות.

מקרה פרטי שלי שלא מייצג הם שכחו לשלוח לי משהו (הם פיצלו משלוח, קופסא אחת הגיעה, השניה לא) שלחתי להם אימייל והם עדיין לא ענו לי כבר כמה ימים. שוב זה אצלי בכלל לא מייצג אבל עדיין אותי קצת מעצבן.

אל תשכח שמשלוח לארץ עולה יותר ממאה שקל, וגם שיש לשלם מע"מ על מוצרים שהם מעלים 50$ לא כולל משלוח.

זה מה שאני יכול להגיד לך מהפעמיים שהזמנתי. מקווה שעזרתי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2005, 00:28

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ron_ שמתחילה ב "[font=Verdana]עזרת ועוד..."

26$ משלוח אם הזכרון שלי לא מטעה אותי (זה היה משהו לא כל כך חשוב, אז יכולתי לשלוח את זה דרך דואר אוויר רגיל, אני לא ממליץ לעשות את זה עם מצלמה ) בעקרון המכס בארץ מחייב אותך, במקרה שלי שזה היה בדואר רגיל אז בסניף הדואר פשוט הייתי צריך לשלם את המכס, אני מניח שזה עם שליח אז אתה צריך לשלם לשליח או משהו כזה.

המכס לא חל על המשלוח רק על המוצרים עצמם, B&H ירשמו מה הערך של מה שהזמנת בגדול וברור .

אתה יכול להשתמש בכל כרטיס בין לאומי, אבל לפני הפעם הראשונה אתה צריך לצלם אותו ולפקסס\לשלוח אימייל עם התמונה של הקדימה והאחורה של הכרטיס שלך.

האמת שיותר שווה זה אם מישהו שאתה מכיר קופץ למנהטן ואז קונה בחנות, כי אז אתה יכול לא להצהיר (לעשות את זה בזהירות, אחרת אתה משלם מכס כפול בארץ אם תופסים שלא הצהרת על זה) וגם אין כסף על המשלוח.
אל תשכח את נושא האחריות, שאם יש בעיה אז אתה צריך לשלוח את המצלמה לחול ודברים כאלה.
קח את הכל בחשבון ותראה אם שווה לך, אישית מצלמה לא הייתי מזמין, אבל חלקים בלתי שבירים הייתי מזמין כמו מתאמים, פילטרים, עדשות זולות (בספק, למרות שעשיתי את זה ואני מרוצה) ודברים כאלה.

נראה לי שאני פורש לישון נמשיך את הדיון מחר, מקווה שעוד אנשים יכתבו בדיון הזה .

ישן 09-09-2005, 11:12

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "זה לא מדויק שהמכס לא חל על..."

יצא לי לקנות דיי הרבה בחול דרך האינטרנט, ותמיד ההצרה הייתה על התכולה ולא כוללת את המשלוח, ככה אמורים להצהיר, ונדמה לי שאפילו היית יכול להתווכח עם המכס בארץ ולערער. חבר שלי ערער פעם על המכס בנושא אחר אחר, אחרי פקס אחד בטלו לו את המכס. צריך לבדוק את זה בחוקי מדינת ישראל, אבל יצא לי לא פעם לשחק עם הגבול של התכולה שהיא תהיה פחות מ50 דולר אבל עם המשלוח יותר... ולא שילמתי מכס. אבל צריך לבדוק את העיניין

ישן 11-09-2005, 12:28
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Novellspy שמתחילה ב "יצא לי לקנות דיי הרבה בחול..."

חנות רצינית כגון B&H תמיד רושמת בהצהרה את עלות הפריטים בחבילה + עלות המשלוח, ולכן תחוייב לפי כל הסכום. הנה ציטוט מהאתר של המכס :

ציטוט:
מוצרים הנשלחים באמצעות דואר חבילות ו/או חברות שילוח בינלאומי אשר ערך הטובין בהן (הכולל את עלויות המשלוח והביטוח) נמוך מ - 50$ - פטורות ממסים. מעל לערך זה תחויב במלוא המסים עפ"י סוג הטובין. ערך הטובין לצורכי מכס כולל בתוכו את ערך המוצר בתוספת עלויות הובלה וביטוח. ניתן לערער רק לפני קבלת החבילה ותשלום המסים

בדר"כ אם ההצהרה כוללת את הפרטים הנכונים, אין מה להתווכח עם המכס - האפשרות היחידה שיש להם היא לפתוח את החבילה ולבחון את תכולתה בשנית (ואז סביר להניח שעדיין תידרש לשלם את מלוא ערך המיסים). שווה לערער רק כאשר אתה יודע שמחיר הפריט במחירון המכס הוא נמוך בצורה משמעותית מזה הנקוב בהצהרת השולח, או שהערך הנקוב בהצהרה שגוי. לי היה מקרה של משלוח של אוזניית בלוטות' שקניתי דרך ebay - הבחור האסייתי ששלח את זה, רשם את ערך החבילה בצורה שלא היה ניתן להבין האם מדובר ב-30$ או 830$. במכס לא חשבו הרבה - ורצו לחייב אותי על 830$. עירערתי ואכן קיבלתי את האוזנייה לאחר בדיקה נוספת ללא כל תשלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר