לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2005, 15:54
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
מוסיף:אל תשכח שלא תמיד אתה יודע איפה המטרה

למשל בלבנון לא פעם השתמשו בטקטיקה של "שטח השמדה".
למשל מחבלים ירו על מוצב איקס ולא ידעו מאיפה הם ירו בדיוק או שהם התקפלו כבר, אז פשוט כתשו את השטח בארטילריה.
נשק מונחה לא יעזור כאן כי אין לך נקודה מסויימת שאתה רוצה להשמיד אז אתה פשוט הופך שטח מסויים לשטח מוות וכותש אותו בארטילריה..
אז מה יותר שווה לכתוש אותו עם טילים מונחים או עם פגזים לאור הפרש המחירים והתוצאה הזהה בסופו של דבר.

מלבד זאת אל תשכח שהכוח הארטילרי עובד עם עוד כוחות.. זה לא שיורים על עיוור יש כוחות שהתפקיד שלהם לכוון את התותחים ולספק להם מטרות איכותיות לוודא פגיעה.. אז אתה מגיע לרמות דיוק די גבוהות...
ואתה אומר שמשתמשים בנשק מהמאה ה19.. אני רוצה לראות אותך מסתדר עם המחשב ירי של המרכבה סימן 4 או מאכן תומ"ת ללא קורס שלם שלמדת בו... זה ממש לא נכון מה שאתה אומר זה נשק מאוד מאוד משוכלל.
אז נכון המערכת עצמה נשענת על עקרונות מהמאה ה19 אבל גם רובה נשען על עקרונות מהמאה ה19 ואני לא רואה איך זה מפריע לו להיות הנשק הנפוץ ביותר בשדה הקרב של היום ובשטח בנוי יש אומרים שהוא גם היעיל ביותר...את התפקיד שלהם הם עושים בצורה הטובה ביותר ואני לא רואה סיבה למה להחליף אותם תחשוב שאם הם שרדו 2 מאות זה גם אומר משו על היעילות והתפקוד שלהם לקחת נשק לא מדוייק ופרמיטיבי התקנת בו מחשב שמאכןאותו וקיבלת מכונת מלחמה רצחנית ומדוייקת

אגב סתם לידע כללי אני ממליץ לך לקרא על אוניית התותחים "מיזורי" שהושקה במלחמת העולם השנייה והשתתפה בהפגזות ובשיגור טילי טומהוק במלחמת המפרץ ...התותחים עצמם תמיד היו טובים וקטלניים פשוט שינו את המערכת ירי למערכת ירי של המאה ה21..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר