לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2005, 14:15
  taldago taldago אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shayetet 7
דבר אחד אני לא יכול להבין. אתם מגיעים מסריחים אחרי יום שלם של פעילות ונכנסים לישון???
אין לכם שפשפת גירודים דברים כאלה ?
אתם יכולים להחליף בגדים לפחות ?
מה עושים אם צריכים לחרבן ?
מקפיצים באמצע הלילה או שיש שעה שקובעים איתכם שתהיו מוכנים ?
ישנים עם מדים?
צריכים להתגלח האמצע הגיבוש ?
זה נשמע שאלות שטותיות אבל זה חשוב לי לדעת את זה .

יש לי עוד הרבה שאלות בסגנון הזה היתי צריך לפתוח אשכול חדש . ....

שלום שייטת 7! אני עברתי במרץ גיבוש בני המשקים שממה שקראתי וראיתי הוא דיי דומה לגיבוש שלי... רק עם יותר מסה של תרגילים אבל על השאלות שלך אני יוכל לענות ...

1.לי אישית ולרוב הצוות שלי לא היה שפשפות... אין לי מושג למה מה שכן היו המון מכות בגב אתה תרגיש ממש את הגב ואני יכול להגיד שאני מדבר בשם כל הצוות

2.לא מחליפים בגדים אצלנו החליפו באמצע היום מדים כי הם היו ממש מלוכלכים ולחלק הם נקרעו.
ישנים עם מדים וגרביים....אסור להוריד הוא להוסיף משהו אלייך גם הנעליים צריכות להיות ב90 מעלות מתנוחת שינה שלך

3.לא הם לא אומרים לך בכלל על שום הקפצה בלילה פשוט מקפיצים ב2 ב3 ב4 מתי שבה להם אותנו הקפיצו ב2 וחצי.... למסע.. ותיזוזים וזחילות של משהו כמו שעה וחצי כל ההקפצה

4.לא אין אפשרות להתגלח הוא לצחצח שיינים הוא דברים דומים לאלו כי פשוט לא נותנים לך אתה יכול לקום בשקט בזמן השינה שלך ולצחצח שיינים הבעיה שאתה לא תעשה את זה כי תיהיה עייף...

5.בקשר העניין של החרבון זה היה הפחד הגדול שלי! שאני יצטרך ומה אני יעשה... פשוט לא הייתי צריך אתה בפעילות ולא מרגיש את העניין של הקיבה...גם זה ידוע שבזמן פעילות גופנית יש מיצים בקיבה או משהו כזה שמנטרלים את זה . (לא בטוח אם ניסחתי את זה נכון אבל זה משהו בסגנון)...

מקווה שעזרתי לך .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:05

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר