לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2005, 14:59
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
חחח...אצלי היו די הרבה..

יחסית לכל השאר כשאני התייצבתני היינו בערך איזה 25-20 איש..עפו 4 בנים..
אני מדגישה בנים כי היינו איזה כמה בנות שם ממש על ההתחלה שהתחברנו וזה..חח...בכל ההמתנות הרצנו שם צחוקים(:
בכל מקרה אז מההתחלה אמרנו שיעופו 4 בנים ואכן התקיים(:
קיצוררר...אני חושבת שכמעט כל מי שמגיע עם נתונים מתאימים יכול לעבור את השלב הזה, בקטע של הקורדינאציה עפו קצת יורת אנשים אבל לפחות את שלב השאלות הרוב עוברים, אם זכור לי נכון היה אצלנו רק אחד שעף בקטע של השאלות וגם הוא בקושי הבין את ההסברים שהעבירו לנו החיילות בהתחלה לגביהן...אז...(:

בכל מקרה..בהצלחה לכל מי שפניו מועדות לירפ"א א' בחלק הראשון והשני כאחד, אני חושבת שמה שהכי למדתי מירפ"א א' זה המון סבלנות, נצלו את כל הזמן שיש לכם בתרגול בסימולטור, ונצלו את כל הזמן <המועט> שיש לכם בחלק הראשון של ירפ"א א'- בחלק של השאלות.
לגבי הסימולטור חשוב להדגיש, שאמרו לי לקחת איתי שתייה וכאלה כי זה מלא זמן ומתייבשים בפנים וכאלה, אבל..אני נכנסתי לשם כולי מתרגשת ואני חושבת ששתתיה או כל דבר אחר די מסיח את הדעת, חשוב גם בחלק הזה וגם בשלב השאלות להתרכז ולחשוב טוב טוב על הכל.
ובחלק של הסימולטור לא לוותרררררר!!!!!!!!!!
זו העצה הכי חשובה!..חח..
נראה לי שגם מתמקדים בזה בגלל שהיו איזה 12 חזרות על כל תרגיל שנתנו שם ואני אל חושבת שהיו עושים את זה סתם ככה ללא שום סיבה הגיונית, חשוב לראות כמה אתה מנסה להשקיע ולהצליח בכל תרגיל ובכל ניסיון וניסיון, נצלו את הזמן להתרגל למצערת ולסטיק היטב כי תצטרכו לשלוט בהם די טוב בהמשך לקראת המשימות, בהצלחה לכולם(:

תמי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר