לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2005, 21:45
  mymon9399 mymon9399 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
גם אני הייתי

אחי גם אני הייתי בגדנ"ע שדה בוקר לפני בערך חודש גם בשד בוקר אגב קיבלתי חניך מצטיין
וואלק אתה הולך לעשות חיים זה מה זה כייף
ביום הראשון יחלקו אתכם לצוותים לפי מה שהסמלת אומרת ושולחת אותכם למפקדים או מפקדות זה בדרך כלל צוותים של 17-20 איש בכל צוות באותו יום יעבירו לכם קצת משמעת ויחלקו לכם מדים תתאימו פרטים עם המפקד/מפקדת יסבירו לכם מזה כל דבר משמעת חתים קבלות קצינים סידורים וכו' באותו יום יבחרו גם חניך תורן ו אאמינהלות של כל צוות תפגשו את הרס"פ ועוד כל מיני שטויות ועם אני זוכר יש לכם באותו יום מסע בלילה שאחריו תקבלו מין תגיות
וביום השני כנראה תצאו לשדאות בשטח או יום אחרי זה את זה הכי אהבתי אם כל התג בצצת ופזצתות אהבתי ביותר והאז"ר וכל זה וגם במהלך הימים יעשו לכם שיעורי נשק על m16 קצר יסבירו לכם על החלקים שלו ועוד כל מיני דברים וביום הלפני האחרון יקחו אותכם למטווח גם זה כיף שם תירו ב m16 ארוך אני נראה לי יסית לפעם ראשונה היה לי טוב פגעתי 11 מתוך 11 ומקבץ של 3 בהפרש של 2 סנטימטר אחד מהשני במרכז זה ירי מ 50 מטר המפקדת שלי אמרה שזה מצויין יחסית לפעם ראשונה
ביום האחרון יקחו אתכם ככה 600 מטר מהבסיס נמצא הקבר והמוזיאון של בן גוריון ויערכו בו את הטקס פרידה ובוחרים חניכים מצטינים וחניכים למופת.
ובמהלך הימים יהיו לכם גם תורנות מטבח היה דיי כיף לשטוף כלים ונקות אם כל הצצות מי שלא רוצה שיגיד שהוא קפקזי יהיה לכם גם שיעורים עם ה מ"מ ןהמ"פ על החטיבות יחידות ופלוגות בצהל ועל מבצע אנטבה .
בקיצור היה דיי כיף שם זאת חוויה שלא תשכח למרות שזה באוהלים וזה זה מאוד כיף ומרות שקר.
אאהה אל תשכח יש שם בפלוגה א' אימפריה מין ח' "קדושה" ששם עושים טקסים של הפלוגה החשובים וזה ומה שמעצבן בזה שבמהלך היון מתי שאין טקסים אסור לדרוך עליה אל תשכח וזהו בתמצית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:53

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר