לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2005, 17:41
  Onca Onca אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
למתגייסים לתותחנים 3.4

מיתר זה לא תמיד הכי טוב..
סתם מתזזים אותם על כלום כי הם בחיים לא יגעו בנשק שלהם וגם הקווים שלהם לא כאלה חמים (חמת גדר לדוגמא!!!!)
תנסו להגיע מה יכול להיות אבל תנסו להגיע לגדוד "נמר" או גדוד "קרן" (ולא ל-MLRS!!! כולם שם חנונים) ותהיו שם שפיצים ותצאו לקורס מפקדים ותאמינו לי תהיו מאושרים עד השמייםםםם בסוף הקורס למה אלה גדודים טובים אני לא יגיד לכם בידיוק כמו גדודים של צנחנים או גולני, אבל הם הגדודים הכי טובים שם מבחינת אנשים, סגל מפקדים, משמעת, פעילות ומתאמנים שם הכי קשה..
והכי חשוב אל תחייו בסרט שאתם הולכים לטחון מחסומים בכל הקו הירוק שלכם (שטחים) כי כל מה שאומרים זה פשוט לא נכון (ממקורות בעלי פלפאלים) - כל עוד הגדוד שלך מתפקד טוב יזרימו לכם משימות טובות כמו מארבים, מעצרים של מבוקשים וכו' ויש מחסומים כמו כולםםםם ...גם כמובן תלוי באיזה גיזרה ישימו אותכם ובשנים האחרונות היו הרבה מחזורים שקיבלו גיזרות חמות של אותו זמן...יש לי חברים מפקדים שם והרבה מהם עשו כמות מכובדת של מבצעים מעניינים בשטחים.....

תחשבו על זה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:10

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר