לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2005, 20:44
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לא אתווכח אתך ....רק אומר שאין לך מושג על מה אתה מדבר

השופט (ס.נ) נאמן יצא תותח וזו לא הפעם הראשונה שהוא מתגלה כחריג בנוף חותמות הגומי.

עינוי הדין שעובר על נאשם שכזה , ההוצאות הכספיות, העול שכרוך בשנים ע"ג שנים של חיים תחת חרב של כתב אישום יש להם משקל כבד , אני בהחלט מתרשם שהנאשם הזה הוא ערס מצוי ואין לי סימפטיה אליו אבל המערכת החוקרת והתובעת צריכה לתת את הדעת על ההתנהלות שלו וטוב עשה השופט שנץן להם את סטירת הלחי הזו !
ואם המותקף חיכה 5 שנים בכדי להגיש תביעת נזיקין כנגד המכים אז כדאי לו להזדרז ולעשות זאת לפני שתחלוף תקופת ההתיישנות ואין לי ספק שהוא יוכל בתביעה שכזו להסתמך ולזכות על בסיס תיק החקירה המשטרתי.
ולגבי ה V .....דע לך שעם פס"ד שכזה עושה לעצמו השופט דווקא חיים קשים (ערעור,ביקורת, חוו"ד בעייתיות וכו') הרבה יותר פשוט לזרז את ההליך ולתת פסיקה אדישה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר