לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2006, 12:13
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כשהמוסלמים בנו את מסגדיהם על הר הבית לא היה עליו כל זכר למקדש של כל דת אחרת

דוקא דוד המלך הרס מקדש יבוסי והקים במקומו את האוהל שהפך בימי שלמה בנו למקדש.

הם בחרו לקדש את הר הבית כי אמונתם מבוססת על היהדות (חלק מספורי המקרא מקובלים עליהם ואפילו משה רבנו הוא אחד מנביאיהם). הם בחרו לקדשו אך ורק על מנת להתקר ליהודים או יותר נכון לקרב את היהודים להאמין בנביא מוחמד - לצערם זה לא הצליח להם ומאז התפתחה האיבה, שהיו לה תקופות רגיעה מפעם לפעם (כמו בתקופת שליטת המוסלמים על ספרד למשל)

ההומוהים צועדים בירושלים משום שהיא בירתה של מדינת ישראל - בירתם בדיוק כפי שהיא בירתך אתה. כל המצעדים וכל ההפגנות נערכות בירושלים והענותם לעשות את המצעד באזור משרדי הממשלה והכנסת השוממים ביום השישי מעידה על כך.

זה מזכיר לי תלונה של תלמיד חכם כנגד שכנתו שבדירה ממול. הוא טוען שהיא מתפשטת בכוונה על מנת לגרות את ייצרו ולהסיתו לדבר עברה. כשנשאל לפרטים הוא הסביר: על מנת לראות אותה בלבוש חוה, אני צריך להזיז את המיטה הכבדה שליד החלון, לדחוף את השולחן הכבד במקומה, להעמיד עליו את הכורסה ואז בפוזה של לוליאן ובסכנת נפשות, אני רואה אותה במערומיה, אם עדין לא סיימה להתקלח וללבוש את החלוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר